2737
2734
عنوان

میوه نوبرونه

1027 بازدید | 109 پست

آقا من حتی خیار هم مخالفم بچه ها بیارن

خیلی ها توی تاپیک اومدن گارد گرفتن که اره اگه پول ندارید بچه ندارید 

ولی شاید بچه همون لحظه دلش اون میوه رو بخواد بعدا هر چی هم براش بخری به اون یک لحطه که دلش خواسته نرسه

من خودم یکبار دیدم چند نفر دارن هندونه میخورن تو خیابون بچه بودم نکاه کردم بعدش بابام دعوام کرد تو خونه هم هندونه داشتیم ولی اومدم خونه نخوردم چون اونموقع دلم میخواد هنوزم که هنوزه حس بدش مثل همین الان یادم میوفته

من نمیگم ندارید بخرید میگم بچه همون لحظه ممکنه بخواد

حالا بچت جلوی جمع توت فرنگی و چاقاله و گوجه سبز نخوره بلایی سرش میاد که اینقدر گارد میگیرید ؟

خسته شدم دیگه اینقدر راجب این موضوع تایپ کردم

هرچی میخواید بگید🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

خودتون رو خسته نکنید چون با حرف های شما کسی سَبک زندگیش رو تغییر نمیده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شده ترند سایت

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731

خب پس دیگه چی ببرن خوراکی؟ 😄

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
چرا شده ترند سایت

چون همه میخوان نظرشونو بکنن تو حلق هم هیچکسم راضی نمیشه خب مسلما که نظرشو تغییر بده🤝😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740

اقا اصن بنظر من نباید تغذیه نبرن

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

خوب ببین چی بذارن بچه ببره مدرسه آخه چیپس و پفک بدن بچه ببره مدرسه 

اگه آجیل بخوام بزارن شاید یه بچه دیگه‌ای ببینه دلش بخواد اگه بخوای نون پنیر و گردو بزاری بالاخره نون پنیر و گردو هم والا بو داره یه بچه‌ای ممکنه ببینه دلش بخواد شما بخوای کوکو سبزی درست کنی تو خونه بزاری لای نون بفرستی به بچه‌ات ببره خب اونم باز بو داره چی باید بزارن بچه تو مدرسه بخوره اینو شما به من بگید

اینی که میگن بچه نیارین اوکی قبول دارم منم حرفم همینه ندارن نیارن، ولی اون بچه طفلک که مقصر نیست تو به دنیا اومدن خودش، چوب حماقت پدر و مادرو چرا بچه بخوره

بازم اومدم😎🕊 اسکوبی دوو، نی نی یار الکی تعلیقم کردی!

بنظر من بچه من باید دلش بخواد روانشناسی هم میگه از هر پنج خواسته بچه دوتاش رو بذارید بهش نرسه تا یاد بگیره همه چیز دست یافتنی نیست گاهی اوضاع بر وقف مراد نیست و باید بدونه زندگی اونقدرام راحت نیست من شرایط مالی خوبی دارم ولی نمیذارم بچم هیچ چیزی رو مثل هلو تو گلو بدست بیاره باید درست یاد بگیره

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706