2733
2734
عنوان

میوه نوبرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 109 پست
اقا اصن بنظر من نباید تغذیه نبرن    

آآره دیگه منظورشون همینه بچه ۶ ۷ ساعت گرسنه بمونه هیچی نبره با خودش چون همه چیز بو داره ممکنه بچه‌های مردم ببینن دلشون بخواد من نمی‌دونم واقعاً این چه آخه منطقیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شما دنیا از این حرفای منطقی بزنی.. اینا میگن بچه نیارید پول ندارید.. یا میگن تربیت کنید بچه ها تونو.. منم همین حرف زدم.. اسی اون تاپیک گفت فضول تغذیه بچه منم هستی... دراین حد بی تربیتن.. این بچه ها اینده شون میشه عین بچه خواهرشوهرمن... 

دیگ خب هرکاری کنی بلاخره بچه یه چی میبینه ک دلش میخاد  چ میشه کرد دیگ خیارم نخورن؟

نه تا اخر عمرم هیچکس لباسای گرون قیمت نپوشه ماشین شاسی سوار نشه خونه خوب نخره 

که بچه هاشون تو جامعه اوف نشن 🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خب ببینه و دلش بخواد چی میشه مگه؟؟؟ تا بوده یکی دارا بوده یکی ندار

ربطی به دارا و ندار بودن ندارع

الان اونی که ندارع باید از حسرت بمیره؟

امیدوارم سر بچه خودت بیاد ببینم بازم دلت میاد و این حرفو میزنی یا نه

من موافق صد درصد این هستم ک ادم اگر پول نداره بچه نیاره

ولی یه سریا هیییچ درکی ندارن ک شرایط زندگی همیشه یکسان نیست

مخصوصا تو ایران

شاید طرف یکباره زندگیش زیر و رو شده و حتی برای یک مدت کوتاه وضع خوبی نداره

شاید همین ادم وقتی بچه دار شده رفاه کافی رو داشته

البتهه بازم بنطر من باید همه شرایط و سنجید و بعد یک نفر دیگه رو به این دنیا اورد

ولی واقعا بعضیا خیلی بد دل میشکونن هیچچ درکی از شرایط متغیر زندگی ندارن🥲

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

نه این روغن فکرا باید به هر قیمتی لوازم راحتی بچشونو فراهم کنن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

قبول،ولی نمیشه ک به همه ی بچه ها گفت چیزی نخورید نیارید مبادا کسی دلش بخاد..باید به بچه ها یاد بدیم ک صبر و چشم و دل سیری داشته باشن..

مغازه و tvهمیشع در حال نشون دادن زرق و برق زندگی...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

من کاری به نظر دیگران ندارم یبار دخترم خیار برده بود دوستش گفته بود ما خونه خیار داریم دختر منم متوجه نمیشه این دلش میخواد پیش دبستانین روز بعد برای دوستش خیار گذاشتم برده بود بهش داده بود از اون روز به بعد از این تغذیه هاندادم بهش بخصوص خیار و نارنگی ک بو دارن

اون تاپیکو خوندم 

بنظر علت مخالفت بچه ها با استارتر تاپیک لحن استارتر بود 

عملا میگفت شما وظیفتونه اونجوری که من میخام رفتار کنید تا من یه وقت از بچم خجالت نکشم 

ولی بطور کلی خیار و پرتقال و ساندویچ و... همشون بودارن و تو مدرسه باعث میشه بقیه بچه ها دلشون بخاد 

زمان ما معلما این موضوعو اول سال توضیح میدادن بهمون 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706