2733
2739
عنوان

داداشم امشب مادرمو کتک زد

6021 بازدید | 124 پست

داداشم خیلی آدم بی ادب عوضیه 

چندین بارخودمم کتک خوردم

امشب ازدهنم دراومدگفتم بادوست صمیمی و شوهرش رفتم کافه داداشم فحش بدبیراه گفت و....

مادرم جوابش داد اونم پاشدکتک مادرم زد اونم وحشتناک 

اسباب گوشی کلی شکست..‌‌‌

داداشم۱۹سالشه

خودمم مطلقه م 

حس میکنم خیلی سربارم توخونشون

امشب بمن گفت توج....ه ای شیرکفتار خوزدی جا شیرمادرت.....

خانوادم خیلی سختگیرن مخصوصاداداشم 

اصلااجازه هیچ کاری ندارم.....

خدایا کاش بهم مرگ بدی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من درکت می‌کنم از این جور داداشا منم دارم بخدا عذابن ....بابات هیچی نمیگه ؟ آخه ۱۹ سال؟

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

بزن دستشو بشکون

احمق عوضی رو:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2738
کدوم شهر زندگی میکنین؟ چرا جدا شدی وقتی دیدی داداشت اینه

چه ربطی به شهر داشت آدم بی ذات همه جای دنیا هست

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

خدا اهلش کنه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
بابام سرکاره پسربی ادبیه  حتی پامیشه بابامم کتک میزنه

وای 😳 چرا بابات هیچی نمیگه چرا جلوشو نمی‌گیرید؟