2733
2739

بعد جالبیش اینجاس اصلا ب بچش نمیگه چرا یا دعواش نمیکنه فقط میگه میریم خونه هااا

بارها بهش گفتم خودت ب بچت تذکر بده 

امشب با مشت زد زیر چونه ی بچم دندوناش رقت تو لبش پاره شد 

منم عصبی شدم گفتم فقط شانست گفت فلانی(همسرم ) نیست وگرنه بد میشد و یا حالت قهر اومدم خونه 

حالا جاریم پیام داده بیداری من جواب ندادم کارش همینه همش معذرت خواهی میکنه 

اخه معذرت خواهیش ب چ دردم میخوره بچت تربیت کن ی کلام بگو زدن مار بدیه 

چی جوابش بدم اخه من 

وای من انقد رو بچه هام حساسم حاضرم بشینم خونه زل بزنم به دیوار ولی نبرم جایی که همچین بچه ای هس

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۴ ساله این کارو میکنه؟؟؟ حتما تک فرزنده شک ندارم بچه شمارو هوو میبینه وگرنه من خودم بچه دارم دو تا ۶ ساله و ۲ ساله ، زدن در ۴ سالگی طبیعی نیست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

عزیزم پسر من ۴سالشه یکیش هم ۱سال ونیم 

این ۴ساله کوچیکه رو مداااااام میزنه 

من و باباش هرچیییییییی هم صحبت میکنیم از طرفش کادومیگیریم بهش میدیم فایده نداره 

بچن حرف گوش؟نمیگیرن 

بعد ک بزرگه میخوابه کوچیکه میره بزرگه رو میزنه

2740

بنظرم یبار خودت به بچه اش تذکر جدی بده

به مامانش بگو از شما حساب نمیبره یبار من بهش تذکر میدم شاید ترسید و تکرار نکرد

آقای قاضی بعضیا میخوان با ما باشن ولی زوده واسشون اینقد بالا باشن 😏
اصلا خونشون نمیرم خیر سرم مهمونی بود خونه مادر شوهر

برا منم پیش اومده

بفهمم اومده شوکه میشم😑

بچه اش دختر منو ک میبینه حمله میکنه و تو صورتش چنگ میندازه. 

ی بار دیگه دست خودم نبود داد زدم سرش. جاریم ناراحت شد. تقصیر خودش بود ک بچه اشو نمیگرفت. آدم میگه ی بار اتفاق بود، دفعه دوم دیگه جدی باید برخورد کرد

تو ام اگه دفعه دوم میگفتی دیگه این داستانو رو نداشتی

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706