2752
2734
عنوان

خانما دخترم ۱ سالشه دختر جاریم ۴ سال خیلی بچم میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 51 پست
دختر منم نمیدونست کتک چیه انقد تو بازی با بچه ها شده یکی زدنش اینم یاد گرفته بعدم انقد دختر جاریمو ز ...

بله متاسفانه بچه ها زود از هم یاد میگبرن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار یه مستاجر خونه همسایه بود افغان بودن نوه اش اومد تو کوچه بازی کنه بچه منو زد من از پنجره دیدم رفتم پایین دیدم مادرس داره میبینه و می خنده بهش گفتم متاسفم داری میخندی . تمام مدتی بچه هام تو کوچه بودن من پیششون بودم اون بچه رو با اخم نگاه می کردم رفت دیگه نیومد دو سه بار اومد بازی کنه تا میومد پسرم صدام میزد مامان منم میرفتم کاری نداشتم بازی کنند با هم ولی اونجا بودم دید من هستم میرفت خونه نمیومد حس می کردم میاد فقط بچه ها رو بزنه و بره . منم مامور شده بودم کارمو ول میکردم میرفتم پیش بچه ها فقط نگاه بازیشون می کردم همین .

2731

بچه خواهرشوهر من رفتارای نرمالی نداشت، پسر من از اون دو سال کوچکتره

رفتاراش بشدت داشت رو روان پسر من اثر میذاشت

علیرغم اینکه خیلی به هم وابسته بودیم و کسی رو جز همدیگه نداشتیم یه مدت ارتباط رو خیلی کم کردیم

البته اونا از رو نمیرفتن بازم مث قبل میومدن😀 اما ما کمتر میرفتیم

بهضی وقتا بهترین راه همین کم کردن ارتباطه