2752
2734
عنوان

خانما دخترم ۱ سالشه دختر جاریم ۴ سال خیلی بچم میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 51 پست
دهن بچم پر خون بود هیچی بهش نگفت

الهی بگردم بچه تون کوچولوعه نمیتونه دفاعی هم بکنه

مادر سلیطه یا طلبکار اینجوری بچه تربیت میکنه ماهم یه کلمه از جان پایینتر ب برادرشوهرم بگیم مادرش بی ادب میشه و انگار یه بچه معصومی داره ک فقط هم خودش در اون معصومیت میبینه ولی همیشه تو ذهن من هس ک این بچه یا اخلاقای بدی ک درش میبینم بزهکار میشه ینی قاتلی دزدی چیزی

برا منم پیش اومده بفهمم اومده شوکه میشم😑 بچه اش دختر منو ک میبینه حمله میکنه و تو صورتش چنگ میندا ...

نگید توروخدا حمله می‌کنه ما نخواستیم بچه هامون اینطوری بشن بیشتر از بقیه منه مادر عذاب میکشم😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممممممم خیلی سخته میدونم اگ نمیتونی نری بچتو بگیر بغلت 

ماهم داریم یکی اینجوری من بچمو سفت میچسبم که پا نشه راه بیفته 

میگم نزار بزنتت میگ مامان من اصلا ندیدمش که کاریش نداشتم اون اومد چنگم زد راستم میگه بچم داشت با یکی دیگ بازی میکرد این رد شد صورت بچمو چنگ زد😒

2731

ببین مطمئن باش مادر این بچه خیلی تو عذاب و ناراحتیه گاهی واقعا هی به بچه بگی حساس تر میشه اون طفلی هم نادونه حسادت می‌کنه و میزنه شما باید مدیریت بکنید چشم ازشون برندارید و سعی کنید مهر بچه ی کوچیک رو به دل بزرگتر بندازید مثلا هدیه از طرف دخترت براش بگیر .

یه چیز دیگه بازی مشترک براشون درست بکن یه بازی که این چهار ساله بتونه با این یک ساله توش ارتباط بگیره

شما موقع آسیب جدی باید وارد ارتباط بچه ها بشید باید خودتون هم تو بازیشون شرکت کنید تا بچه ی بزرگتر بتونه با کوچیکتر ارتباط بگیره و حسادت یا کنجکاویش برطرف بشه

اون طفلی الان واقعا نمیدونه چقدر کارش بده هر چقدر بگی واقعا نمی‌فهمه چون بچس عقل و منطقش مثل آدم بزرگ که کار نمیکنه 

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
عزیزمممممممم خیلی سخته میدونم اگ نمیتونی نری بچتو بگیر بغلت  ماهم داریم یکی اینجوری من بچمو سف ...

اخه وروجک من تازه راه افتاده ۲۴ ساعت داره راه میره😅

باباش میگه این هر چی میخوره از بس راه میره میسوزونه

منم رو بچه حساسم ،خونواده شوهرم دائم میگن بچه وزنش چقده منم میگم بعد امروز ک من برا نیم ساعت گذاشتم پیش مادر شوهرم تا نگه داره بچه رو بردن مغازه برادر شوهرم اونم با لباس کم بچم از بینیش آب راه افتاده سرماش دادن بعدم وزنش کردن فک کردن من دروغ میگم اومده میگه ۱۰ کیلوشه گفتم خودم میدونم 

نگید توروخدا حمله می‌کنه ما نخواستیم بچه هامون اینطوری بشن بیشتر از بقیه منه مادر عذاب میکشم😞

والا اینی ک ن دیدم انگار ته دلش ذوق میزد!

دختر معصوم من نمیدونه کتک چیه! اومد ی چنگ زد زیر چشمش... خیلی ناراحت شدم ولی دیدم بچه اس. از مادرش توقع داشتم مواظبش باشه وقتی میبینه اینطوره. ن اینکه لم‌بده رو مبل و من دنبال بچه ام باشم...

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
الهی بگردم بچه تون کوچولوعه نمیتونه دفاعی هم بکنه مادر سلیطه یا طلبکار اینجوری بچه تربیت میکنه ماهم ...

بعد از خوندن پیامهاتون کلمه سلیطه و طلبکارو پس میگیرم. ممکنه مادر ویژگی بدی نداشته باشه ولی باید کنترل کنه این شرایط و بچه ش که خیلی اذیت میکنه رو

باید قبول کرد بچه هرکس برای خودش عزیزه منم خواهرم بچه بود یعنی مو ب موش میرفتم دخالت نمی‌کردم ک خودش بی دست و پا بشه اما همون چشم غره کافی بود مگه من مرده باشم کسی دست روش بلند کنه 

والا اینی ک ن دیدم انگار ته دلش ذوق میزد! دختر معصوم من نمیدونه کتک چیه! اومد ی چنگ زد زیر چشمش... ...

دختر منم نمیدونست کتک چیه انقد تو بازی با بچه ها شده یکی زدنش اینم یاد گرفته بعدم انقد دختر جاریمو زدن سر بچم که اون آرومه اله بله کلا لجه باهاش 

2706