2737
2739

اگر بالای ۳۰ سالتون بود زندگی با شریک زندگی که حس زیادی بهش ندارین وفقط از رو‌منطق انتخابش کردین یا تنها بودن کدوم و انتخاب میکردین در صورتی که روح و دهنتون یه جا دیگه بود فقط برا ادامه دادن زندگی کدوم انتخابتون بود ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنهاییی 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
تا هروقت وقتی بهش حس نداری باهاش زندگی کنی اینم میشه یه خیانت به دوست داشتن اون اون چ‌ گناهی کرده ...

وقتی باید این زندگی و ادامه بدی چی؟

اگر خود اون هم همین حس و داشته باشه یه علاقه منطقی باشه بازم خیانت میشه ؟

2740
اما تنهایی خیلی اذیت کنندس خیلی زیاد 

یه کتاب هست به اسم چهل قانون عشق ، قسمتی از موضوعش در مورد زنی به اسم الا که با وجود داشتن زندگی خوب ، شوهر دکتر ، چند تا فرزند خوب و .. می بینه هیچ کدوم حالش رو خوب نمیکنه ، و در نهایت این زندگی رو ترک و زندگی جدیدی رو شروع می‌کنه ، اگه دوست داشتی بخون 

وقتی باید این زندگی و ادامه بدی چی؟ اگر خود اون هم همین حس و داشته باشه یه علاقه منطقی باشه بازم خی ...

بچه دارین؟

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
2706