2733
2734
عنوان

بارداری و هزار درد

452 بازدید | 72 پست

هفته سی و نه بارداری ام 

درد خیلی شدید دارم زیر دنده هام گاهی چپ گاهی راست 

شکمم سفت میشه وقتی لمس میکنم حس میکنم ی چیزی زیر دستم میاد احتمالا پا باشه 

ولی دردش خیلی شدید احساس میکنم الان ک شکمم بترکه نه میتونم راحت بشینم نه میتونم راحت بخوابم 

انقباضات رحمی ندارم دیگه تو این ماه باید درد لگن و کمر داشته باشم اما مدام درد زیر دنده دارم احساس میکنم با هرتکون جنین دنده هام صدای ترق ترق میده 

درد دنده که درد زایمان نیست ،با دکترت مشورت کن 

من زایمان هام ۴۰ هفته بود ، درد فقط و فقط تو کمر و زیر شکم هست ،هی رفته رفته بیشتر میشه 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
درد دنده که درد زایمان نیست ،با دکترت مشورت کن  من زایمان هام ۴۰ هفته بود ، درد فقط و فقط تو ک ...

خودمم می‌دونم درد زایمان نیست الان مگه نباید جنین پایین اومده باشه ؟پس چرا هنوز زیر دنده هام درد می‌کنه 

شکمم خیلی سفت میشه 

داغون شدم یعنی 

فقط شکمم بزرگ شده و گرنه دستا و صورتم خیلی لاغر شدن

به دکترم بارها گفتم 

هیچی نگفت فقط بهم ساشه منیزیم داد و هیوسین 

اثری ندارع 

گاهی میگم نکنه دوقلوان تو سونو مشخص نشده 😂😂آخه انگار از همه طرف تکون میخوره از زیر دنده 

نزدیک مثانه 

وای حسابی سنگین ایشالله زود فارق شی  من از الان شکمم داره میترکه ماهای آخر خدا رحم ونه فقط ... ...

آن شاالله عزیزم و همچنین شما هم به سلامتی فارغ شی 

خیلی سخت بارداری 

من بارداری سومم 

اونموقع ها یادم زیر نده ام درد میکرد 

ولی به این شدت نبود الان انگار خیلی بدتر شده 

اصلا آمادگی بارداری نداشتم ولی شد دیگه 

آن شالله به خیر بگذره 

مردم از این همه درد 

خودمم می‌دونم درد زایمان نیست الان مگه نباید جنین پایین اومده باشه ؟پس چرا هنوز زیر دنده هام درد می‌ ...

خب بچه ۹ ماهه بزرگه کوچیک که نیست ،همه جا حس میشه ، بچه روز زایمان میاد پایین که بره تو کانال زایمان ،

منم بچه اولم دنده هام حس میکردم شکستن کل ۹ ماه عذاب کشیدم 

اخر راهی یه روزی مث الان من دلت برا این روزا تنگ میشه من ماهای اخر کلا مینشستم رو مبل تا ساعت ۵ ۶ ...

یکی دیگه از نگرانی هام تخلیه روده است 😂چکار کنم روده ام قبل زایمان کامل تخلیه شه 

چون ایندفعه واقعا مشکل گوارشی پیدا کردم میترسم 

خب بچه ۹ ماهه بزرگه کوچیک که نیست ،همه جا حس میشه ، بچه روز زایمان میاد پایین که بره تو کانال زایمان ...

خیلی سخته چه بارداری چه زایمان چه شیردهی چه بزرگ کردن وقتی مادر میشی دیگه قید آسایش آرامش و خودت و باید بزنی 

فدایی بچه ها میشی 

خیلی سخته چه بارداری چه زایمان چه شیردهی چه بزرگ کردن وقتی مادر میشی دیگه قید آسایش آرامش و خودت و ب ...

آره والا خیلی سخته مخصوصا با بچه مدرسه ای .

منم باردارم ،سومی هست و نخواسته شد ،حتی یک درصد فکر بارداری نبودم .

به شدت بارداری های مزخرفی دارم ،الان ۵ ماهم داره تموم میشه و هنوز بالا میارم ،معده درد مزخرف دارم ،پنتوپرازول داده ولی تاثیر نداره ، باید ببخشید عین وقتایی که آدم اسهال میگیره دلپیچه داره ؟؟همش اینجوریم ،به دکترمم میگم میگه چیزی نیست 

خیلی سخته چه بارداری چه زایمان چه شیردهی چه بزرگ کردن وقتی مادر میشی دیگه قید آسایش آرامش و خودت و ب ...

پاهاتو بلند کنی بهشت زیرشه🥰

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

با تمام عشقی که به بچم دارم گاهی میگم کاش بچه نداشتم خیلی استرس و نگرانی دارم براش .فقط از خدا میخوام پیش مرگش بشم  

2706