2733
2739
عنوان

داداشم امشب مادرمو کتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 6151 بازدید | 125 پست
ببخشیدا ناراحت نشین ولی تربیت پدر مادر خودتون اشتباه بوده که اون الان مادرشو میزنه🤦🏼‍♀️

به تربیت نیست عزیزم. به ذات بچست.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای کورد ها واقعا اینجوری هستن ؟😲 البته گمانم بعضی هواشون اینجوری باشن

بخدا ما کورد ایم اصلا تا حالا همچین غلط هایی نکردیم 😐اینا به شخصیت خود ادم و تربیت ربط داره نه به قومیت

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2742
بنظرت تقاص پس میده 

۱۰۰۰مرتبه

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2740

عزیزم با تمام وجودم درکت میکنم از می تونی سعی کنی موفق باشی منم دو تا برادر داشتم که ناراحتی اعصاب شدید داشتن سال ۱۴۰۰ دقیقا ۳۰ فروردین پدر مادرم و جلو چشای من کشت فقط من بدبخت موندم ولی درسمو خوندم سرکار میرم رو پا خودم هستم نمیگم کم نمی یارم چرا خسته میشم فریاد میزنم اما چکار میشه کرد خودکشی هم کنی مسخره دست این و اون میشه ادم .........تلاش کن و دشمن شاد کن نباش

بخدا ما کورد ایم اصلا تا حالا همچین غلط هایی نکردیم 😐اینا به شخصیت خود ادم و تربیت ربط داره نه به ق ...

آره دیگه منم تعجب کردم کورد نیستم ها اما تو هر قومیتی هر جور آدمی هست نمیشه جمع بست

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
بابام سرکاره پسربی ادبیه  حتی پامیشه بابامم کتک میزنه

چییییی اعصابممم خورد شدد بزن لتو پارش کننن احمقوووو بزنشششش نینسمسممسنبکقججثجسجسمسج😠😠😠😠😠

نمیدونم چی بنویسم والا.....  
به تربیت نیست عزیزم. به ذات بچست.

ذات دیگه از پدر مادره از کس دیگه ای که نمیاد🤷‍♀️

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2706