2737
2734
عنوان

مزاحمت همکلاسی پسر با من که متاهلم

1260 بازدید | 44 پست

تو دانشگاه عصر بود هیچکس نبود تو سالن رو صندلی تکیه داده بودم یکم پاهامو باز کرده بودم از هم هکلاسی پسرم رد شد گفت درست بشین فلانی)با اسم کوچیک( چرا یکار میکنی برات حرف در بیارن

من همینجور موندم حس هرزه بودن پیدا کردم

تازه متاهل هم هستم اینجور گفت

شما بگین خیلی کار اشتباهی کردم یا اون عوضیه؟

همش هم با اسم کوجیک صدام میکنه با اینکه محجبم و هی شوخی های الکی میکنه و جلو من میاد با پسرا میاد از من میگه خیلی معذبم بخصوص که ادم لاشی ای هم هست چیکار کنم من

سنشم ۱۰سال بیشتره از من

همگروهیمه نمیتونم دعوا باهاش راه بندازم چون باید باهم کار کنیم منطقی چیکار کنم دعوا نشه

مصداق مزاحمته این کارا درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده خدا حق داشته نخواسته برات حرف در بیارن،بعدشم خوب نیست برای یک زن پاهاشو باز بزاره درست نیست عزیز

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2728
2740

تقصیر خودته رو دادی بهش ده بار میگفتی خانوم فلانی هستم خودشو جمع میکرد بعدم شما که محجبه هستی یکمم حیا داشته باش تا مرد نامحرم میاد تو سریع خودتو جمع کن که این حرفا حتی تو ذهن کثیفشم نیاد چه برسه به زبونش بیاره

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

اصلا نمیتونم تصور کنم یه خانم در مکان عمومی پاهاش رو باز بذاره بشینه !!!!من اصلا محجبه نیستم ولی هرگز این کار رو جلوی اقایون انجام نمیدم. گفتی محجبه ای ولی میدونی حجاب فقط به مو نیست؟

الحمد لله کما هو اهله

بعضیا که عادتشونه با همه راحتن ولی احساس من اینه یجورایی حس بزرگی بهش دست داده خواسته بهت تذکر بده مدل گفتنش درست نبوده ولی احتمالا نیتش بد نبوده اگه احساست بده همونجا بهش چش غره میرفتی و اینکه کارا و رفتارایی که ممکنه برات باعث حرفو حدیثه رو  انجام ندی و با کسی صمیمی نشی سرسنگین باش با همه مخصوصا با این پسره