2737
2739
عنوان

بنظرتون زن زندگی از من درمیاد؟

309 بازدید | 37 پست

یکم بداخلاقم و درعوضش خیلی شوخ طبع و پایم

یکی بگه چیکار کن چیکار نکن دوس ندارم اینو

یکی برام من من کنه میزنم دهنش بمیره حالا تصور اینکه همسر آیندم بهم گیر بده واقعا اذیتم میکنه

ناخن کاری بلدم آشپزیمم که واقعا هرکی خورده به به چه چه گفته

ظاهر خوب اصلا ندارم باطنمم خوب نیس

بنظرتون میتونم همسر ایده الی برا اگایی ایندم باشم؟

(خانما بگین اره توروخدا😔😂)

این کاربر وجود خارجی ندارد.

اره

از سرشم زیادی

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم یه جاهایی زیادی خودتو تخریب کردی😄اره بابا یه سری اخلاقای ادم با ازدواج بهتر میشه صبورتر و با گذشت تر میشه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2742

اره سه بار 🤐

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
حس میکنم یه جاهایی زیادی خودتو تخریب کردی😄اره بابا یه سری اخلاقای ادم با ازدواج بهتر میشه صبورتر و ...

واقعا از نظر اخلاق زود جوش و بداخلاقم

2740
به نظرت ارتباطتت با خانواده همسرت چطور خواهد بود؟ از قبل در این مورد ذهنیتی داری؟

خب من آدم بسازیم واقعا چون بچه اولم خیلی مظلومم کلا مشکلی باهاشون ندارم اگه با همسر ایندم کاری نداشته باشن و با حرف پرش نکنن

2706