2737
2739
عنوان

مزاحمت همکلاسی پسر با من که متاهلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 44 پست
کامنت بالا دارن میگن کرم از خودته و تقصیر خودته حق داشته اینو گفته:/

خب مشخصااااا اون اقا تربیت مادرایی با چنین افکاریه دیگه منم میگم جامعه و قوانین درست نیستن

وگرنه شما شاید مشکلی چیزی داشتی یه پسر برای چی باید به کار زن مردم کار داشته باشیه یا ببینه پاش چه مدلیه تازه شمام تنها بودی

همش دخترا محدود پسرا بی چشم و روتر

ادم تربیتش درست باشه لای لنگ و پاچه ی دخترای مردم نمیچرخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بد نشستی و تذکر داده خب حق داشته 

ولی در مورد صدا کردن با اسم‌کوچیک چند بار بهش بگین مثلاً فلانی نه و فامیلتون رو بگین.‌چند بار تاکید کنین حساب کار دستش میاد

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2742
کامنت بالا دارن میگن کرم از خودته و تقصیر خودته حق داشته اینو گفته:/

منظورت‌ منم گل؟ عزیزم پاهاتو‌ ببند وقتی جای عمومی مثل دانشگاه هستی چون حرف در میارن حالا میخوای هرچقدرم خوب باش ولی حرفو میزنن 

در شان خانم متاهل نیست با پاهای باز بشینه آدمای کوچه خیابونی با پای باز میشینن‌ و اینکه بهش بگو منو با اسم صدا نزن البته محترمانه 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
اگه بد نشستی و تذکر داده خب حق داشته  ولی در مورد صدا کردن با اسم‌کوچیک چند بار بهش بگین مثلاً ...

اینقدر زشت بوده؟ بابا بخدا من نفهمیدم هیچکسممم تو دانشگاه نبود یدفعه این اومد

2738

یه چیز بگم امیدوارم که  ناراحت نشی 

شما سعی کن خانمانه رفتار کن طوری که کسی به خودش اجازه  نده بدون نام فامیلی و پیشوند خانم اسمتون رو بیاره 

عزیزم  متاهل و غیر متاهل نداره برای درست نشستن 

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
وا چه ربطی به مرد سالاری داره بعضی چیز ها عرف جامعه هست

😑🤢🤢🤢🤮

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
2706