2733
2734

من یه دختره ساده ی ب معنای واقعی بودم 

عاشق شدم اما بعد مدتها فهمیدم پیش من خودشو میزده ب سینگلی اما چندین ساله فابریک داره و عاشقشه ولی با دخترای دیگم دوسته و رابطه داره😶😶😶

گذشت و من هرروز بیشتر این اخلاقارو میدیدم ازش و هی خواستم درستش کنم نمیشد ک نمیشد تازه خودمم مشکل دار جلوه میداد ک تو گیر میدی و عصبی هستی و فلانی 

آخرشم مچشو با یکی گرفتم و کات کردیم و بعد منم ب اون خیانت کرده و کات کردن و گذشت 

الان پی ویشو توی گوشی یکی از نزدیکانم دیدم ک البته پسره نمیدونه طرف فامیل منه اما دختره خوب میدونه ک پسره اکس من بوده و دوسش داشتم 

دوباره الان فهمیدم حلقه و قلب گذاشته برا یکی دیگه ک نمیدونم کیه 

نمیفهمم چطور این آدم خسته نمیشه؟؟؟مگه همه رو داشتن چ حسی داره؟مگه چقدر توان انکار و دروغ داری؟چقدر باید دخترا نفرینت کنن کم بیاری؟چرا خدا اینو نمیزنه پس؟؟؟

خیلی دلارو شکسته و همچنان پاپرجا و استوار داره دختربازی میکنه هرروز 

منم عین اسکلا چکش میکنم چکار کنم خیلی سال گذشته اما هنوز درگیر گذشتمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاتمون جوری نبوده ک بیخبر باشم ازش چندماهی یبار فحشکشش کردم اونم بلاک  دوسه سال

چرا میری فحشش بدی 

بگذر از این آدم 

این ارزش فحشم نداره، میری هی باهاش حرف میزنی خب بدتر تو عذاب میکشی 

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 

دقیقا یکی همکارم بود همین جوری بود خودش میگفت افتخارم می‌کرد میگفت تو دانشگاه فقط مونده بود با آجرهای دانشگاه دوس بشم هر روز با یه دختر میومد سر کار میگفت روز جمعه با ۴ تاشون قرار گذاشتم تو فاصله های مختلف هر روزم شادتر و خوشحال تر سالم تر داشت می‌گشت آدم بالا میاره این آدم ها را میبینه بعدنم با یه دختر پاک ازدواج میکنن همچین پسرا شک نکن بدبخت اون دختری که با این ها ازدواج میکنه  

دقیقا یکی همکارم بود همین جوری بود خودش میگفت افتخارم می‌کرد میگفت تو دانشگاه فقط مونده بود با آجرها ...

اره زیادن اینطور ادما  متاسفانه

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم
جالب اینه اون فقط بلاکم میکنه بدون یک کلمه

خب حتی درحد جواب هم براش مهم نیستی ،اینو چن بار بخون گل

خودتو دوس داشته اش لایق عشقی ن گدایی کردنش

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

دعای فراموشی معشوق از راه دور ( تو گوگل هست سرچ کن ) بخون ،،، کاربری میگفت مجربه 

و بعد چله های بخت گشا انجام بده { همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " } 

من در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

من ۱۶ سالم بود یه پسر ۱۸ ساله اومد بهم پیشنهاد داد بعد ۳ ماه فهمیدم جرعت حقیقت با دوستاش بوده. 

انقدر ازش متنفر شدم

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.