2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132812 بازدید | 1188 پست
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

مسلما هر زنی دلش میخواد یه بچه از خون و گوشت خودش داشته باشه بزرگ کنه

بهتره وقتی کسی را درک نمی‌کنیم نظر ندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه یه زمانایی مادرهمسرم ودخترای برادرش ودخترای خواهرش مجالس زنونه میگرفتن وای فکرشوبکن همشون بچه بغل یاداشتن غذامیدادن یاشیر به بچهابعدمن یه گوشه کزکرده الکی قربون صدقه اون بچه هامیرفتم درحالی که ازدرون داشتم منفجرمیشدم ومیگفتم خدایعنی من چی کم دارم ازاینامن که سوادم ودرکم ازاینابیشتره حتی ازلحاظ مالی مشکل ندارم پس چرا نمیدی تااینکه متوجه شدم چله گرفتتم وتااونو بازکردم یکماه بعدش باردارشدم بچهااینجابعضیاتون شاید دچار چله شدین وخودتون خبر ندارین

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
2731
انشاالله به زودی مامان بشی  مشکلت چیه گلم؟ من کیست pcoدارم پریود هام نامنظمه دکتر ال دی داده، ...

قند مصنوعی رو کاملا حذف کن.  ورزش کن. شب ها زود بخوابید. خوراکی طبع گرم بخورید.  تا میتونید استرس رو کم کنید به امید خدا با این کارا خیلی زود بچه دار  میشید

قند مصنوعی رو کاملا حذف کن.  ورزش کن. شب ها زود بخوابید. خوراکی طبع گرم بخورید.  تا میتونی ...

دکتر ال دی داد دارم مصرف میکنم بعد تموم کردن پریود میشم؟

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
2740

دارن اذان میگن برات سوره حمد و توحید خوندم عزیزم حاجت روا بشی 🌹 به زودی دامنت سبز بشه 

برای ازدواج ما مجردها هم دعا کن لطفا 🥺

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
میدونی اصلا تو خانواده همسرم انگاری بچه داشته باشی زندگی داری انقد که تلخ حرف میزنن

عزیزم توسل کن به مقربین.الان مشهد هستم اگر قابل باشم برات دعا می کنم و درد تلختو به امام هشتم میگم.امام هشتم هم جوادش رو بعد چندین سال خدا بهشون دادن اما روشنی چسمی مثل امام جواد همون بابا جوادم.

خیلی تلخه بحدی که تنها مونست خدا و قرآنه.حالا خودشون چین و چی تحویل دادن هر چند هر چند تو دلشون نمی شکنی.ان شاءالله حتمآ خیرتی داره ان شاءالله با دعای امام دوازدهم بحق آقا امام هشتم مونست حضرت زهرا و مقربین بشن و از تنهایی در بیای و عزتمند بشی و هر که بدگو و نیش زن و تحقیرت می کنه و دلتو می سوزونه و نابودت می کنه و از زندگی سیر خدا به خودش دچارشون کنه و متنبه بشن و یقین کنن از کجا خوردن..از زندگی سیر می شی با تحقیر و نگاه و تمسخرشون اما ان شاءالله سبب رشد معنوی ت بشه و بهترین خیرهای الهی و ان شاءالله الساعه بچه دار بشی در حکومت عادله و فاضله امام دوازدهم عج الله.اونم بچه ی جانخواه و خداپسند

من جنین فریز کردم ولی نمیشه انتقال داد همش میگه تو رحمت خون هست. با اینکه ضخامت رحمم خوبه میگه نمیش ...

نه من نداشتم. برای من سیکل لانگ تجویز کرد قبل انتقال. ی آمپول خاصی داد اون موقع حدودا چهار تومن بود قبل انتقال زدم. اگر نتیجه نمیگیری دکترت عوض کن. جنین ها رو میتونی جا ب جا کنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی اصلا تو خانواده همسرم انگاری بچه داشته باشی زندگی داری انقد که تلخ حرف میزنن

عزیزم توسل کن به مقربین.الان مشهد هستم اگر قابل باشم برات دعا می کنم و درد تلختو به امام هشتم میگم.امام هشتم هم جوادش رو بعد چندین سال خدا بهشون دادن اما روشنی چشمی مثل امام جواد همون بابا جوادم.

خیلی تلخه بحدی که تنها مونست خدا و قرآنه.حالا خودشون چین و چی تحویل دادن هر چند هر چند تو دلشون نمی شکنی.ان شاءالله حتمآ خیرتی داره ان شاءالله با دعای امام دوازدهم بحق آقا امام هشتم مونست حضرت زهرا و مقربین بشن و از تنهایی در بیای و عزتمند بشی و هر که بدگو و نیش زن و تحقیرت می کنه و دلتو می سوزونه و نابودت می کنه و از زندگی سیر خدا به خودش دچارشون کنه و متنبه بشن و یقین کنن از کجا خوردن..از زندگی سیر می شی با تحقیر و نگاه و تمسخرشون اما ان شاءالله سبب رشد معنوی ت بشه و بهترین خیرهای الهی و ان شاءالله الساعه بچه دار بشی در حکومت عادله و فاضله امام دوازدهم عج الله.اونم بچه ی جانخواه و خداپسند

عزیزم خدا اینقدر بزرگه که دادن بچه به شما چیزی ازش کم نمیکنه

وقتی تا الان نداده پس به حکمتش اعتقاد داشته باش

اونقدر عالم و رحمانه که سر تایم خودش اگر بخاد میده

به حکمتش دل بسپار

2706