2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132570 بازدید | 1188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعدش ۱۸ سالگی خونه مستقل بخادو بگه من با شما راحت نیستم.ی تاپیک بود با همین موضوع.مادرش فقط کارش گری ...

همه یجور نیستن نمیشه بخاطر یه مثال همه ی این بچه هارو بندازیم دور بگیم حق زندگی کردن ندارن . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
من دارم اما نشکستم چون برام مهم نیس بقیه چی فکر میکنن و وقتی تو این راه قدم میزاری اماده شنیدن همه ا ...

👌🏻💔

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740

سلام دوست خوبم

اگر دوست داشتی تاپیک منو که مربوط به احساس و حال و هوای شماست.و تجربه شخصیه خودمه مطالعه کن.

من تا صفحه ۶ خوندم.

متاسفانه اکثر دیدگاهها درباره فرزند خواندگی مطابق واقعیت نیست.

بیشتر تحقیق کنید و فکر کنید.مشکلات  و لذت  بچه داشتن در همه شرایط چه بچه زیستی خودتون چه گلی از بهشت که به فرزندی گرفتید در ۹۹ درصد موارد یکیه.

چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

شايدم  کسی نخواد به بچه ای غیر خون و جون خودش دل ببنده

من شخصا نمتونم دل ببندم به بچه ای که نمیدونم چطوری به وجود اومد

خب خدایی هر کسی راضی نمیشه تا حدی حق دارند با اینکه اون بچه ها بی پناه و نیازمندند اما بیشتر  ...

سلام عزیزم

این سوالی هست که اکثرا دارند.

ولی اتفاقا بهزیستی کاملا میدونه چه بچه ای چه شرایطی داره و در شرایطی وارد بهزیستی شده.همینطور طبق قانون به مدت یک سال دنبال والدین زیستی بچه میگردند یعنی بهزیستی به وکالت از بچه از پدر و مادر زیستی شکایت میکنه و کاملا اسناد و مدارک کافی درباره بچه دارند.

از طرفی موقعی که کسی درخواست فرزند خواندگی میده مشخص میکنه که براش این موردی که گفتید مهمه.

در نهایت واقعا بین این همه انسانها که زیستی بچه دار میشن ادمهای برگزیده ای هستن که از خیلی مسایل چشم پوشی میکنن.این ادما دل بسیار بزرگی دارن.با فکر قدم در این راه گذاشتن. و شور و لذت بی اندازه ای نصیبشون شده.

نا امید نباش یکی از فامیلامون ۲۶ سال بچه دار نمیشد، ۴۶ سالگی بچه دار شد

عزیزم دیگه ۵۰ سالگی بچه به چه درد میخوره 😣 جای نوه ادمه

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
باز خوبه شما ازدواج کردی لااقل. قدر داشته هاتو بدون.  ازشما بدتر هم هست مثلا من که الان ۳۳ سالم ...

چرا نمیری دفاتر معتبر همسر یابی ثبت نام کنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من قبل انتقال یک سونو داپلر دادم.درگیری شدید نداشتم. اختلال خونریزی هم زیاد نداشتم. کم و بیش پیش میو ...

من جنین فریز کردم ولی نمیشه انتقال داد همش میگه تو رحمت خون هست.

با اینکه ضخامت رحمم خوبه میگه نمیشه...

شما روزی که انتقال دادی لکه بینی نداشتی؟