2733
2734

یازدهم رشته ریاضی هستم تمام مشخصاتی که سپاه میخواد رو دارم اما موندم که؛

سپاه دو بخش هست

یکی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین هستش 

یکی دیگه ام دانشگاه جامع امام حسین

حالا این واسم سواله که کدوم ارگان یا کدوم دانشگاه خود سپاهی رو جذب میکنه و بهش کار میده بعد از تحصیلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقوقش خیلی پایینه سپاه

اشتباه میکنین حقوقش خوبه.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2731
2740
دانشگاه دوم هیچ ربطی به سپاه نداره

مطمئنین؟؟؟

من خیلی تحقیق کردم این اطلاعات رو پیدا کردم یعنی میگید اصلا دانشگاه جامع هیچ ارتباطی با سپاه نداره پس چرا اسم امام حسین رو بهش برچسب زدن؟

دانشگاه افسری بهتره یا جامع؟

من واقعا اطلاعی ندارم.

ولی تا اونجا که یادمه پسرخاله مامانم میخواست سپاهی بشه،بعد از اینکه سپاه کلی زنگ زد  به افراد فک و فامیل و پرس و جو کرد ، قبولش کردن.اون فکر نمیکنم دانشگاه رفته باشه.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
مطمئنین؟؟؟ من خیلی تحقیق کردم این اطلاعات رو پیدا کردم یعنی میگید اصلا دانشگاه جامع هیچ ارتباطی با ...

بله هیچ ربطی نداره و حرف شما هم ازون بی ربط تره مگه مثلاً بیمارستان امام حسین مال سپاهه؟؟؟ خیییر!

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فکر کنم جفتش بعد اتمام تحصیل استخدامی  اولی رو مطمئنم  ولی اگه فکر درامد هستید نرید ...

درامدش رو که والا اونطور که شنیدم کم نیست ولی من از رشته هایی که دانشگاه جامع امام حسین داره خوشم اومده حالا میترسم یوقت امنیت شغلی نداشته باشه 

2706