2737
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132556 بازدید | 1188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه دارم ولی دردسر بچه از بهزیستی آوردن هم کم نیست شرایطش هم ساده نیست

از اقوام ما بچه اوردن یه پسر 5 ساله اینقدرم بانمکه

اینقدر شیرین مامان مامان میگفت

زندگیشون از این رو به اون رو شده

خانمش اینقدر شاده میخنده همیشه عبوس یه گوشه مینشست

شوهره با انگیزه تر و بشاش تره

گاهی اوقات واقعا کم میارم

عزیزم دعا میکنم خدا هر موقع صلاح میدونه و حکمتش هست بهتون یه دسته گل بده 

ولی داداش خودم دوازده سال باهزار دوا درمون بچه دار نشدن هیچ مشکلی هم دوتاشون نداشتن 

ولی وقتی از همه جا ناامید شدن و کلا بیخیال همه درمانها شدن و داشتن به بچه اوردن از پرورشگاه فکر میکردن، خدا یه گل دختر بهشون داد

شما هم انشالا به وقتش خدا بهتون بچه میده میدونم سخته اذیت میشید حالتون رو درک می کنم ولی توکل به خدا 

انشالا بهترین ها سر راه تون قرار بگیره 

برای حاجت دلت به نیت پنج تن پنج صلوات میفرستم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
من انقدرعاشق بچه بودم که توهیجده سالگی اسم بچه هاموانتخاب کردم هرکس منومیشناخت بچشومیزاشت پیشم ومیرف ...

عزیزم کامنتت خیلی منو به فکر فرو برد.

کاملادرست میگیدگاهی اوقات تقدیر چیزی برای مارقم زده که اصلا فکرش روهم نمیکردیم. ان شالله هر چی که به صلاحه پیش بیاد و هممون عاقبت به خیر بشیم🤲🌷

وا چرا؟  ناشکری میکنی؟!!!

نه واقعیت هست.

چیه نشستم یهو میپره رو سرم

اون یکی میاد میگه برام کیک بپز

یکی سحر بیدار میشه آب میخواد

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

نمیدن که بدن من میخوام یه دختر دارم دیگم باردار نشدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738

منم ۷ ساله بچه دار نمیشم.شوهرم یه روز با یکی از دوستاش رفته بود بهزیستی برای کاری.گفت تو اتاق نشسته بودیم یهو دوتا بچه کوچولو اومدن داخل گفتم به به چه بچه های نازی سرشونو کج کردن لبخند زدن.حالا شوهرم گیر داده بهزیستی ثبت نام کن دلشو بردن.ولی من دودلم به دلایلی که تو این تاپیک بعضیا گفتن ولی خودم فکر میکنم مسئولیت سختیه و از پسش برنمی‌ام چون باید براش وقت بزارم خصوصا که همبازی نداشته باشه و خیلی چیزهای دیگه

نا امید نباش یکی از فامیلامون ۲۶ سال بچه دار نمیشد، ۴۶ سالگی بچه دار شد

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد