2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132776 بازدید | 1188 پست
یا امام هشتم توروخدا نترسون منو یعنی منم مامان نمیشم😭خدایا طاقت اینو ندارم دوسال جلوگیری داریم عقد ...

عزیزم بی خود به خودت استرس نده. من هم pco بودم و با سه ماه زیر نظر متخصص باردار شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم برای طرز فکرت حتی یه درصد هم یا خودت نمیگی شاید یکی از ماها یدونه از اون بچه ها باشه و با این ...

من دارم اما نشکستم چون برام مهم نیس بقیه چی فکر میکنن و وقتی تو این راه قدم میزاری اماده شنیدن همه این حرفهها هستیم. اما برای افکارش متاسفم 

مچتو گرفتمممم😅 زاج درمان همه نوع کیستیه زاج سفید از عطاری میخرید زاج روداخل ی ظرف لعابی با حر ...

ممنونم گلم آخه دکتر گفت این کیست ها نمیرن

کیست pcoدارم نگرانم مامان نشم بعد عروسیمون،میشه یه صلوات مهمونم کنی؟
2742
عزیزم بی خود به خودت استرس نده. من هم pco بودم و با سه ماه زیر نظر متخصص باردار شدم.

واقعا آخه من دوسال عقدم و جلوگیری میکنیم

واقعا آخه من دوسال عقدم و جلوگیری میکنیم

بله. بنده هم چندسال جلوگیری میکردم. اول از همه فقط از اون بالایی بخواه☝️.که بی اذنش یک برگ از درخت نمیافتد..بعدم به تجربه خودم.استرس داشتن خیلی تاثیر گذاره. اصلا استرس و بزار کنار و انگار نه انگار که داری اقدام میکنی. البته بعد از این که رفتی دکتر و pco رو درمان کردی عزیزم

2738
مشکلتون چیه؟؟؟؟چندسالتونه؟؟؟؟باحرف بقیه چی میکنی؟؟؟؟حوصلتون سر نمیره 

عزیزم زنعمو من ۱۵ سال باردار نمیشد بعد اینکه کلا بیخیال شدن ، ۵ ماهه باردار بود و فهمید که حاملست . الانم دو تا پسر خشگل داره. تو این مدت رفت ادامه تحصیل داد روانشناسی خوند کلی کتاب خوند و تو یه مرکز باروری به ناباورها مشاوره میده و مشغول به کاره. هدف دیگه ای جز بچه دار شدن انتخاب کن . مهم نیست اطرافیانت چی فکر میکنند مهم اینکه شما تلاشت رو میکنی و توکل به خدا انشاالله به زودی هم نی نی دار میشی . فقط هر چی بیشتر درگیرش باشی بدتر میشه. کلا از این فضا بیا بیرون. برو ورزش کن یه مهارت یاد بگیر هر چیزی جز مادر بودن. 

بله. بنده هم چندسال جلوگیری میکردم. اول از همه فقط از اون بالایی بخواه☝️.که بی اذنش یک برگ از درخت ن ...

ال دی دارم میخورم دکتر داده 

دارم میخورم بعد تموم شدنش پریود میشم؟روز سوم پریود ورق بعدی رو بخورم؟

2706