2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132769 بازدید | 1188 پست
طب سنتی رفتم 

پریودیت منظم؟من دکتر سونو گفت تنبلی داری اما زنان گفت پریودیت منظمه مشکلی نداری اما نمیدونم چرا نشدم ی طب اسلامی میشناسم بابام بیماری ام اس داشت دکترا قطع امید کرده بودن خوبش کرد ولی داروهاش خیلی بد بودن خیلیم رضایت بارداری داشت میخوای شمارش رو گیر بیارم برات؟کدوم شهر هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو جمعشون همش احساس میکنم بهم ترحم میکنن ...یا مثلا از چیزی دیگه ناراحت باشم میگن حتما بچه نداره ...

چون تمرکزت رو گذاشتی رو بچه 

بچه خونه و ماشین و دارایی نیست که باهاش پز بدن بچه یعنی مسیولیت

2742
بچه ها فرقی ندارن اما بهزیستی به هر کسی بچه نمیده باید کلی مال و منال داشته باشی که به نام بچه بزنی

همین نشون میده بچه آوردن بازی نیستش باید تامینش کنی ، همین میشه طرف نه شوهر خوب داره نه خونه درست حسابی داره نه حقوق مناسب دوتا دوتا بچه میاره فردا طلبکارم هست 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
چون تمرکزت رو گذاشتی رو بچه  بچه خونه و ماشین و دارایی نیست که باهاش پز بدن بچه یعنی مسیولیت

ارع دقیقا تمرکزم همش رو بچه اس

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
من تو جمعشون همش احساس میکنم بهم ترحم میکنن ...یا مثلا از چیزی دیگه ناراحت باشم میگن حتما بچه نداره ...

خانواده شوهر من توی جمع تا حرفی میزنم میگن تو بچه نداری نمیفهمی مثلا یه بار زلزله اومد من بعدش گفتم من که اصلا از این زلزله های کوچیک نمیترسم خواهر شوهرم گفت چون بچه نداری ما نگران بچه هامونیم خداییش حرفاشون مثل خنجر میمونه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
2740
من ۷ساله عروسی کردم و بچه دار نمیشم خیلی سخته  نگاه ها خیلی سنگینه🙂

مشکلتون چیه؟؟؟چندسالتونه؟؟؟سال چند ازدواج کردی

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
همین نشون میده بچه آوردن بازی نیستش باید تامینش کنی ، همین میشه طرف نه شوهر خوب داره نه خونه درست حس ...

درسته بچه مسئولیت داره ولی درد بی فرزندی رو نچشیدی یعنی چون پولدار نیستیم نباید لذت مادر شدن رو تجربه کنیم یک بچه رو اکثرا میتونیم تامین کنیم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
خانواده شوهر من توی جمع تا حرفی میزنم میگن تو بچه نداری نمیفهمی مثلا یه بار زلزله اومد من بعدش گفتم ...

آفرین ....مثلا اون هفته خونمون بودن بچه خواهرشوهرم تب داشت....برگشت تو جمع گفت شماهم که بچه ندارید شربت داشته باشید تو یخچال ....

خانواده شوهر من توی جمع تا حرفی میزنم میگن تو بچه نداری نمیفهمی مثلا یه بار زلزله اومد من بعدش گفتم ...

دقیقاچند روز پیش خونه مادر شوهرم بودیم خواهرشوهرم برگشت گفت اگه من بچه نداشتم(خودش ۳تا بچه داره) مثل شما میدیدی که زندگیم چی بود منظورش این بود از نظر مالی خیلی بهتر میشدن ولی من واقعا ناراحت شدم چون منم خیلی خرج کردم تا الان فقط کسی نمیدونه و دردش توی دل خودم هست😭😭

اره عزیزم ۷ ساله خیلی خسته ام خیلی...شاید باورت نشه تا یکی حامله میشه خانواده همسرم میگن ان شالله رو ...

به منم میگن

2706