2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چونکه به این راحتی نیست فکر کردی بهزیستی راحت بچه میده ؟مثلا یکیش شرط سن هست من اصلا خودم شرط سنی ند ...

شرایط ک خب یکم مراحب داره دیگ باید طی شه از بچه هم میتونید درخواست ازمایش کلی کنید 

جاریم از همه لحاظ از من پایینتره تحصیلات هنر زیبایی اما فقط چون بچه داره شده دردونه خانواده شوهر

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
2731
بیمارستان دولتی هم انجام میدن 

دقیقا اون تاریخی که تاپیک زدی روزی مادر میشوم چند روز مونده بودی عروسیم 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
جاریم از همه لحاظ از من پایینتره تحصیلات هنر زیبایی اما فقط چون بچه داره شده دردونه خانواده شوهر

بعد تو اومده

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
بیمارستان دولتی هم انجام میدن 

درسته انجام میده ولی داروهاش آزاد هست و خیلی گرون هر چی هم بیمارستان دولتی بری بازم خیلی هزینه داره که ما از پسش برنمیایم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
عزیزم طب سنتی یا طب اسلامی نرفتی؟منم الان چند ماهه اقدامم باردار نشدم خیلی میترسم 

طب سنتی رفتم 

شش تا جاری دارم همشون هم سه تا بچه خوشگل دارن عین خیالم نیست

من تو جمعشون همش احساس میکنم بهم ترحم میکنن ...یا مثلا از چیزی دیگه ناراحت باشم میگن حتما بچه نداره ناراحته

بچه بچه ست فرقی ندارن باهم 

بچه ها فرقی ندارن اما بهزیستی به هر کسی بچه نمیده باید کلی مال و منال داشته باشی که به نام بچه بزنی