2733
2734
عنوان

وقایع ترسناک جنییییییییی ++++ترسویی نیاااا🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 16183 بازدید | 612 پست
چرا فک میکنین پتو وسیله دفاعیه   د لامصب اگه پتو دفاعی بود یه تیکه پنبه  خب شلوارتم دفاعی ...

🤣پس چیکاررر کنم 

اره دیدم تو خونمون، مامانمم دیده

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
صدای تق تق زیاد میشنوم.  سرکه بردم پخش کنم تو انباری که تاریک بود.    ب اطرافم نگاه ...

تو گدرتمندییی😂😂

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خواهر بقیه همین که ببیننشون میترسن .ولی تو حمله میکنی بهشون 😂😫 الان دیگه باید فهمیده باشن این چیزا ...

من علاوه بر حمله کردن فحشم میدن

مثلا پاکن ام گم شده بود   به دور برم نگاه میکردم با صدا بلند میگفتم کور خوندی دزد گو*زو   پاکنمو پس بده

فاک میگرفتم   حس میکردم با دیوار میحرفم

صدای تق تق زیاد میشنوم.  سرکه بردم پخش کنم تو انباری که تاریک بود.    ب اطرافم نگاه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

داری تعریف میکنی قشنگ و واضح تو ذهنم تصورت میکنم😂 تازه لباستم مثلا مشکی بود تو ذهنم بعد با یه نگاه تخس و اینجوری که کسی نمیتونه با من شاخ به شاخ شه😂

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!
سرکه عالیه  پخش کن تو خونههه

اتفاقا مامانم ریخته بود 

تا دو روز بو سرکه میداد خونمون