2737
2739

چون بقیه معنیشو نمیدونن فقط میگن خوب نیست 

آیسام یا آرکان یا آیکان یا کایان 

من خودم بیشتر نظرم رو  آرکان 

نظر شما چیه؟ 

تعداد رای : 20
نظرسنجی
آیسام
3
15%
آرکان
12
60%
آیکان
2
10%
کایان
3
15%
تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

هیچکدوم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تو اسم پسر از آیدین و اوختای خیلی خوشم میاد

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃

من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر دوممو بزارم 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2738

خانمی فقط برای تصمیم گیری نهایی و مشورت میگم اینا رو 

ناراحت نشی . 

آیسام دخترونه شنیده میشه و همش ممکنه با آیسان اشتباه شه 

آیکان توی فارسی پسر بچه ها ممکنه به مسخره بگیرن بخاطر بخش کان دار . 

کایان هم باز ک رو اگه گ تلفظ کنن بد میشه . 

توی اینا من بزور ارکان رو زدم 

اونم لاتینش رو ممکنه اَرکان بخونن 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر د ...

گل پسر منم آیهان❤

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
من پسرم اسمش ایهانه .تو فامیلمون یکی تازه بدنیا اومد اسمشو گذاشتن ارکان.ارتام هم خوبه شاید اسم پسر د ...

بسلامتی 😍

منم آیهانو دوسدارم ولی چون تو فامیل نزدیک داریم انتخاب نکردم چون ناراحت میشن 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

منم تو انتخاب اسم دخترم موندم . اسم پسرم رایان هست میخام یه اسمی که به رایان بیاد بذارم ، دوستان پیشنهادی دارند ممنون میشم بفرمایند . همسرم میگه باران و منم میگم رها یا رز یا ریحان یا رایا .

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706