2733
2734
عنوان

خانومهای اذری بیایید برای انتخاب اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 25 پست
خانمی فقط برای تصمیم گیری نهایی و مشورت میگم اینا رو  ناراحت نشی .  آیسام دخترونه شنیده ...

مرسی عزیزم اره منم ب این مواردی ک گفتی فکر کردم 

تشکر عزیزم 🌹

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب توی این سبک  آرسام بذار قشنگه

اره اتفاقا امروز ب این اسمم فکر کردم 

کلا فقط دارم فکر میکنم تصمیمم کی عملی بشه خدا میدونه 😃

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2731
بسلامتی 😍 منم آیهانو دوسدارم ولی چون تو فامیل نزدیک داریم انتخاب نکردم چون ناراحت میشن 

منم خیلی دوسش دارم🥺حالا اسم پسر دوممو میگم که همسرم انتخاب کنه چون من فقط ایهان رو دوس داشتم😂اونم بین ارتام و آراد مونده .ولی کایان و ارکان هم خوبه انشالا نینیتون به سلامت بیاد بغلتون

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
اره اتفاقا امروز ب این اسمم فکر کردم  کلا فقط دارم فکر میکنم تصمیمم کی عملی بشه خدا میدونه 😃

منم چند روز پیش دوستم گذاشت آرسام 

وقتی شنیدم خیلی خوشم اومد 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تو انتخاب اسم دخترم موندم . اسم پسرم رایان هست میخام یه اسمی که به رایان بیاد بذارم ، دوستان پیش ...

رها و رزا خوبند به نظرم اسم دخترای خواهرشوهرام😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
منم خیلی دوسش دارم🥺حالا اسم پسر دوممو میگم که همسرم انتخاب کنه چون من فقط ایهان رو دوس داشتم😂اونم ...

ممنون عزیزم خدا پسراتو حفظ کنه برات 😍♥️

ممنون عزیزم خدا پسراتو حفظ کنه برات 😍♥️

ممنون گلم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تو انتخاب اسم دخترم موندم . اسم پسرم رایان هست میخام یه اسمی که به رایان بیاد بذارم ، دوستان پیش ...

باران قشنگه امیدوارم  وقتی بدنیا اومد مثل باران براتون رحمت بباره🥰😍

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟