2737
2739
عنوان

با تمام مشکلات زیاد و عجیبی که با شوهرم داشتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 6737 بازدید | 222 پست
کاری ازم بر نمیاد 

جلوش حرف نزنید ، همیشه شاداب باش جلوش ، شیره ی جونتو حروم نکن بخاطر یه....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔دعا کن واسه پسرم عاقبت بخیر بشه 

فعلا به خودت فشار بیار شادی و نشاطو براش فراهم کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
نه خیر  اینجا پر از این تاپیک هاست سرچ کن از آدم هایی که نفرین میکنن متنفرم و بدون که به ...

ولی این زندگی تو نیست میکنی.اگه تو کتک بعدی خدایی نکرده ضربه مغزی شدی چی

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
سعی خودمو میکنم ،همه ی این سالا رو بخاطرش تحمل کردم 

فقط بازی شادی و نشاط ، الهی زودترم از تک فرزندی دربیاد خیلی درمانه لامصب

ولی این زندگی تو نیست میکنی.اگه تو کتک بعدی خدایی نکرده ضربه مغزی شدی چی

الان زندگیم این نیست ، این اتفاقات همه توی مدتی افتاد ، قبلش زندگیم مثال زدنی بود یک عده خواستن ازم بگیرن که محکم وایسادم 

2740
بعضی وقتا خداروشکر میکنم تک موند و بچه ی دیگه ای بدبخت نشد 

نه اتفاقا بچه ها هم مثل نیاز به همدم دارن 

کبابم واسه دلشولی چه کنم 

هرروز سعی کن با شادی براش بگذره تا موقع خوابش هرکار می‌کنی 

جدی؟ چه عجیب... چون من برعکس فکر میکنم... 

خیر ، من دوسال مرکز مشاوره بودم جز اون بیاین تاپیک های همینجارو که راجع به قهر هست بخونید ، تعداد این مدل مرد های حرفه ای و خلاف که شما میگید خیلی کمه

احسنت که صبر کردی ولی از من به شما نصیحت خیلی مطمئن صحبت و مواخذه نکن چون آدمی زاد نمیدونه روزگار براش چه خوابایی دیده (اینم بگم من هم راه شما رو رفتم )

ولی همیشه نسخه موندن برای همه صادر نکن 

البته قبول دارم این جا اغلب سریع میگن طلاق و این اشتباهه 

ولی  مردی که دائم در حال تنوع طلبی هست و خودشو وزنشو مبتلا کنه به بیماری های مقاربتی 

مردی که بیماری های روانی داره

وقتی که پای بچه ای در میون نیست و موارد دیگه  این جا حکم ها متفاوت هست 

احسنت که صبر کردی ولی از من به شما نصیحت خیلی مطمئن صحبت و مواخذه نکن چون آدمی زاد نمیدونه روزگار بر ...

اینجور افراد که شما میگید ۵ درصد جامعه هستن ، ۹۵ درصد الکی قهر میکنن و ما اینجا باید آه و ناله لایک کنیم 

2706