2737
2739
وااااي بعدش تا چند ميخوابي؟؟😄😄

من الان قرص ارامبخش خوردم

تا بتونم بخوابم خير سرم باز تا اون موقع بيدارم ،

بعدش هي ميرم جيش ميكنم

باز گيجم ميوفتم ميخوابم😂 

همين جور ادامه داره تا نماز بخونم باز بخوابم ،

البته فردا ام ار اي دارم عصر نميخوابم 

برم نماز برميگردم خخخخ

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پزشکا معمولا خیلی وقتشون کمه  شما متخصص هستی؟

اره عزيزم دارم تخصص ميگيرم يك ماه ديگه هم امتحان مهم ارتفا دارم 

بيفتم بدبختم 

اما آدم نميشم

من نميدونم اين اعتياد نى نى سايت چيه افتاده به جونم يالى يك دو ماه ميگيره ول ميكنه

هر سال كاربريرو همينطورى ميتركونم سال بعد يه كاربرى ديگه دوباره 

الان ٣ سال درگير اين اعتيادم😂

سر حاملگى اومدم اينجا بدبختم مرد😂

2731
پزشکا معمولا خیلی وقتشون کمه  شما متخصص هستی؟

من دارم پوست ميخونم 

با بقيه رشته فرق داره كيشيك ميشيك نداره دو ساعت در روز ميرم درمانگاه يا اتاق عمل يا ليزر تمام

پنجشنبه جمعه هم بيكار

كلا بستر براى اعتياد فراهمه😂

اره عزيزم دارم تخصص ميگيرم يك ماه ديگه هم امتحان مهم ارتفا دارم  بيفتم بدبختم  اما  ...

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😊

امام حسین علیه السلام می توانند هر ناممکنی را ممکن کنند.با اعتقاد بر در خانه شان برویم.
اره عزيزم دارم تخصص ميگيرم يك ماه ديگه هم امتحان مهم ارتفا دارم  بيفتم بدبختم  اما  ...

سلام 

شما قبلا هم اینجا بودید ؟بچه تون دختر. نیست ؟من با یک یاسی دوست بودم خانم دکتر. بود بعد. از. تولد دخترش کاربریش را بست 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2740
من دارم پوست ميخونم  با بقيه رشته فرق داره ميشيك ميشيك نداره دو ساعت در روز ميرم درمانگاه يا ا ...

پوست میخوانی خودشی 😘😘سلام یاسی جون خوبی عزیزم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
 بدبختم مرد!!! یعنی سقط داشتین؟    

سلام مسافر. عزیزم 😘😘😘

سلام ماه جونم . عکس کاربریت عوض شده اصلا حواسم نبود    

این خیلی بامزه تره مخصوصا موهای سیخ سیخیش 😂

سلام  شما قبلا هم اینجا بودید ؟بچه تون دختر. نیست ؟من با یک یاسی دوست بودم خانم دکتر. بود بعد. ...

همونم عزيز دلم 

خيلى دوست دارما ولى هر چى فكر ميكنم خاطره اى ازت يادم نمياد

اسمتو تغيير دادى؟

2706