2752
2734
همونم عزيز دلم  خيلى دوست دارما ولى هر چى فكر ميكنم خاطره اى ازت يادم نمياد اسمتو تغيير دادى؟

نه یادت نیست عکس سیسمونیت را گذاشتی گفتم ای داد توی مجتمعی هستی که ما خونه داریم 😂😂من یادمه حتی عکس خودت چطور. بود خیلی خانم دکتر. خوشگلی هستی مهم اینه که خوبی انشالله امتحان هم قبول میشی نگران نباش 😘😘

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
نه یادت نیست عکس سیسمونیت را گذاشتی گفتم ای داد توی مجتمعی هستی که ما خونه داریم 😂😂من یادمه حتی عک ...

همسایه ی ایران بودین یا اینجا؟

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

یاسی جان‌من یه سوالی دارم شما تخصصتون پوسته شاید بتونین‌کمک کنین

من از موقعی که یادمه گوشه های لبم تیرس پوستم سفیده و این دوتا تیرگی خیلی مشخصه چطور میتونم اون قسمتارو همرنگ با پوست صورتم بکنم و از بین بره تیرگیا؟

💕

ایران از نمای ساختمان مجاور. گفتم ای داد همسایه ایم من با همه خانمهای  گل سایت دوستم میبینی چه خوش اقبالم 😍

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2731

تو. چطوری عزیزم 

تو. چطوری عزیزم 

منم به درد یاسی خانوم گرفتارم . یه عالمه درس و مشق دارم , رفع خستگی را میام نی نی سایت ...نگاه میکنم میبینم ای واااای خیلی وقته نشستم  الان همسرم بیمارستانه پسرم جلوی تی وی منم چای به دست در خدمت شما ..البته جزوه هم تو بغلمه   

منم به درد یاسی خانوم گرفتارم . یه عالمه درس و مشق دارم , رفع خستگی را میام نی نی سایت ...نگاه میکنم ...

تو. قبول شو. من نذر. میکنم پیاده بیام دیدنت  😂😂انقدر. نذرهای اسمونی کردم  یکبارم نذر زمینی کنم عزیزم 😘

منم به درد یاسی خانوم گرفتارم . یه عالمه درس و مشق دارم , رفع خستگی را میام نی نی سایت ...نگاه میکنم ...

مسافر جونم چي ميخوني؟؟؟

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
سلام دلی جان . برای کنکور چشم درس میخونم . ببخشید دیر جواب دادم    

وااااي يعني عموميتو گرفتي؟؟؟

ايول ايول ❤️❤️❤️❤️❤️

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
وااااي يعني عموميتو گرفتي؟؟؟ ايول ايول ❤️❤️❤️❤️❤️

نه دانشجوی داروسازیم سال سومم . اگر امتحان و مصاحبه رو قبول شم سه سال اول مشترکه  OD میشم در نهایت بعد از 5 سال  دیگه درس خوندن   . 

نه دانشجوی داروسازیم سال سومم . اگر امتحان و مصاحبه رو قبول شم سه سال اول مشترکه  OD میشم در نه ...

آفرييين بهت

PD هم خيلي خوبه عزيز دلم

مسافر جون يه سوال

ميشه كسي داروسازي بخونه ولي نتونه تو فارمسيه بيمارستانا كار كنه؟

آفرييين بهت PD هم خيلي خوبه عزيز دلم مسافر جون يه سوال ميشه كسي داروسازي بخونه ولي نتونه تو فارمس ...

نه چرا نتونه . اگر فارمسی رو از همین جا مدرک گرفته باشه اوایل پیدا کردن محلی که دلخواهشه ممکنه سخت باشه ولی اگر سه سال ازسابقه ی کار بگذره هر جا بخواد میتونه کار کنه. البته خب به دانشگاه و شهری که هستید هم بستگی داره . من خودم  اگر قبول نشدم میرم سراغ ریسرچ. کار داروخانه رو دوست ندارم.