2752
2734

فک کنید یکی هست که خیلی دوستتون داره اما شکاک و خسیسه و پولدارم نیست زیاد، تیپ قیافه خیلی معمولی ، خانواده حمایتگری هم نداره ولی بی نهایت بهتون توجه می کنه و خیلی اهل گشت و گذاره و مردم داره (خونه و مغازه اجاره ای، ماشین داره فقط) 

از طرفی شما تو سن حساسی هستین و تعداد خواستگاراتون خیلی کم شده و نمیدونین در آینده قرارها چی بشه 

چیکار می کنین؟؟؟ 

شکاک و خسیس بودنش باید بدونم در چه حده 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مجرد

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ایشون هیچ جوره در حد من نیس

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ازدواج نمی کردم

بیشتر از اینکه فکر کنم اون همسرم خواهد بود به این فکر می کنم که اون پدر بچه ام خواهد بود دلم میخواد اگه بچم یه روز تاپیک بزنه درمورد باباش بگه که چقدر دوستش داره نه اینکه بهش پول نمیده یا همش شک میکنه به خونه زندگیش

شکاک و خسیس بودنش باید بدونم در چه حده 

تو تاپیکای قبلیم گفتم در چه حد 

شکاکیشم حوریه که رفته رفته تو به خودتم شک میکنی، کنترلت می‌کنه و یه جوری به گوشیت نگاه می‌کنه که انگار جعبه سیاهته، 

خودت عقلت چی میگه؟  حاضری با آدم شکاک خسیسسس  یرعمر پیر بشی برو زنشو اگر حوصله داریا برو زنشو ولی بدبخت شدی پیر شدی فردا نیای بگی مهی نگفت حاضرم پیر دختر بشم واسه خودم عشق حال کنم زندگی کنم تا برم ت چاه مگ همه چیز ازدواج بیین حکمت خدا چیه وا