2752
2734
عنوان

چراتب پسرم قطع نمیشه؟😔🥺

183 بازدید | 39 پست

پریشب تب کرد..صبح بردمش دکتر..سرم زد ویه امپول توسرم من باهاش نبودم با باباش رفته بود..نمیدونم چه امپولی بوده..باشربت اموکسی کلاو ک هر۱۲ساعت میخوره..بازم تب داره..طوریکه پروفنم میدم میاره رو۳۷/۲واینطورا که نیم درجه ام بایداضافه کنی بادیجیتالیا..ولی رو۳۶نمیاره..همیشه دمای عادی بدنش۳۶وخورده ایه..چیکارکنم دیگ؟پاشویه اش میکنم نمک وسرکه ام به آبش اضافه میکنم..چیزای خنک بهش میدم مثل تخم شربتی خاکشیر..هندونه‌‌..دمنوشایی ک طبعشون خنکه میدم بازهمونه..دیشب دیگ شیاف دیکلوفناک بهش زدم۳۹بود..😩

نمیدونم چه ویروس مزخرفیه گرفته باز..دوهفته پیشم تب کرد دکتربردم یه امپول تب بربود فکرکنم داد دیگ تب نکرد

ولی الان تبش قطع نمیشه

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چون هنوز عفونت تو بدنشه   ببر اورژانس اطفال  شاید لازم ب بستری باشه

وای بستری نه😔

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2731

تب سنج رو وقتی روشن میکنی دمای چند نشون میده؟ 

مال من 37 نشون میده پس برای زیر بغل هم 37هست

37و2خیلی نیست عزیزم پاشویه کن. غصه نخور

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
تب سنج رو وقتی روشن میکنی دمای چند نشون میده؟  مال من 37 نشون میده پس برای زیر بغل هم 37هست 3 ...

۳۷..اخه روزای عادی ک تب نداره ۳۶/5هست دمای بدنش

تا میتونی بهش سیب بده..داروها رو دست کاری کردن تاثیرش کم شده..

اره خیلی ام شل شده..نوشته تاخط نشان اب بریزید شد مثل آب اصلا

وای بستری نه😔

ببین  تب خطرناکه 

نمیخوام بترسونمت 

بچه داداشم تب کرد ی هفته گذشت تب پایین نمیومد 

اینام از ترس اینکه بچه رو بستری نکنن دفعه سوم نبردن دکتر 

بچه تشنج کرد دو هفته گرفتار شدن 

تب شوخی بردار نیس 

عفونت میخواست با انتی بیوتیک خوراکی ازبین بره تالان رفته بود 

ای وای 

هیچ وقت وقتی بچه تب داره و داروی شیمیایی آنتی بیوتی‌ک بهش میدی چیزهای خونگی بهش نده خدایی نکرده بچه سنکوپ میکنه ها 

بچه همسایه ما بالای همین سردی زیاد پاهاش فلج شد 

این ویروسه دو سه روز تب میکنه بعد خوب میشه 

فقط زیاد بهش آب بده بخوره تا هی یره جیش کنه 

پیاز رنده کن بذار کف پاش 

امید خدا تا فردا صبح تبش قطع میشه 

شاید اون چرک خشک کن که داده واسه عفونتش کافی نیست.من پسرم وبردم دوتا چرک خشک کن همزمان داد بهش دادم& ...

اره بایدامپول رو بیشترمیداد..دکترام هیچی حالیشون نیس بخدا