2737
2734

از دست شوهرم عصبیه روانیه دیروز سراینکه داشتم تو اتاق آهنگ گوش میدادم اومد محکم زد تو صورتم جوری که دندونام بی‌حس شدن بعد که گریه کردم بدتر زد میگه میزنم گریه نکن خیلی قهر کردم 1 ماه قهر بودم با کلی خواهش و قول و قرار با بابام برگشت 1 هفتس باز شروع کرده بابامم نیس رفته مسافرت یعنی غریب موندم نمیدونم چیکار کنم ابرومو پیش همه برده روی اینکه برم جایی رو ندارم و دلشو و 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرگ بر اثر سوزاندن با زجر و درد همراهه . بدترین انتخاب برای خودکشی هست

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
2740

عزیزم این دنیات که جهنمه میخوای اون دنیاتم با خودکشی جهنم کنی؟؟؟؟

ببین رگ خوابش چیه کمتر دمپرش باش اگه شرایط جدایی نداری

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
مرگ بر اثر سوزاندن با زجر و درد همراهه . بدترین انتخاب برای خودکشی هست

نه آتیش که نمیزنم اما اما دلم خیلی خونه آبروم پیش دوست و دشمنم رفته دلم میخاد بمیرم مرگ برام بهتره تا رفتارا و کارهای این

اینطوری که زندگیت تلخ وعذابه 🥺

متقاعدش کنین دارو درمانی بشه 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
نه آتیش که نمیزنم اما اما دلم خیلی خونه آبروم پیش دوست و دشمنم رفته دلم میخاد بمیرم مرگ برام بهتره ت ...

علتش چیه ؟ مگه چیکارش کردی؟ 

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
2706