2752
2734
عنوان

زندگی خیلی بهم سخت آورده دوست دارم خودمو آتیش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 26 پست
احتیاج به توجه داره  مثل بچه ها نازشو بکش

آره میگه آهنگ مال کافراس تو که گوش میدی میخونی کفره اما منم دلم میخاد توجه کاش نازشو بکشم عین آدم بشه پرروتر میشه رو سرم سوار میشه اونوقت همه راه هارو رفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی خودم خاستم از خدا یا کلا زندگیو درست کنه یا نابود ابرومو پیش وست و دشمن برده

صبور باش عزیزم خدا بزرگه بلاخره درست میشه

من خودم اینقدررر سختی کشیدم که.‌.. حالا هم تا خواستم بچه بیارم چند ماهه نشده و اینم شده حسرت 

اما مطمئنم خدا یروزی درستش میکنه

امید داشته باش قوی باش

2731
عصبیه خودشم میگ کنترلم از دست میدم میگم گریه میکنم  فقط با صدای گریم

پشیمون هم میشه از کاراش؟ مشاوره رفته تا حالا؟ روانپزشک چطور؟ کاش احساس پشیمونی داشت حداقل میرفت درمان میکرد خودشو

بگذار زندگی ات زیر و رو شود . از کجا معلوم زیر زندگی ات بهتر از رویش نباشد؟🦋🌻
پشیمون هم میشه از کاراش؟ مشاوره رفته تا حالا؟ روانپزشک چطور؟ کاش احساس پشیمونی داشت حداقل میرفت درما ...

آره اما چ فایده میخام ببرمش آسنترا می‌خورد چند وقت اما مقاومت میکنه

آره اما چ فایده میخام ببرمش آسنترا می‌خورد چند وقت اما مقاومت میکنه

بازم پیگیر درمانش باش و سعی کن قوی باشی گریه نکن جلوش که غم و غصه ات براش عادی بشه. سعی کن آتو دستش ندی. البته این آدم که به آهنگ گیر میده ..... نمیدونم فقط دعا میکنم درست بشه و سرش به سنگ بخوره .

بازم پیگیر درمانش باش و سعی کن قوی باشی گریه نکن جلوش که غم و غصه ات براش عادی بشه. سعی کن آتو دستش ...

آمین آخه خواهرای خودش صبح تا شب آهنگ میزارن و میرقصم شانس من تازه آهنگ گوش دادن شد کفر

آمین آخه خواهرای خودش صبح تا شب آهنگ میزارن و میرقصم شانس من تازه آهنگ گوش دادن شد کفر

هر وقت نیست گوش کن و برای خودت برقص . نذار این اخلاق بدش باعث شه تو هم مثل خودش بشی. راستش حق داری ناراحت باشی. کارش خیلی عجیبه