2733
2739
عنوان

آبروم رفت😭😭😭چیکار کنم

552 بازدید | 29 پست

برادر بزرگم دعواییه یک قمه داره تو کمدش گذاشته

رابطش با برادر دیگم خوب بود

اما امان از دست مامان بدجنسم یه حرفی زد  تخم تفرقه انداخت اینا دعواشون افتاد

خونه ما آپارتمانیه ...من دم در خونه بودم

دیدم برادرام دوییدن سمت هم

منم عین چی ترسیده بودم خییلی ترسوام 

مخصوصا اینکه برادر بزرگم قمه داره و سابقه خوبی نداره....

برادر بزرگم عربده کشیدگفتم الان اینا همو میکشن 

رفتم تو راه پله ها جیغ می کشیدم کمک کنید

در همسایه هارو محکم میزدم می کوبیدم با مشت 

دوتاشون ترسیده دروباز کردن گفتم بیاین توروخدا دارن  دعوا میکنن همو میکشن

سریع امدن بالا و کمی نصیحت رفتن

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

تا چند روز استرس دعوای اونارو داشتم فشارم بالا بود

مامانم میگه اشتباه کردی رفتی همسایه هارو گفتی اونقدر شدید نبود اصلا همدیگرو نزدن

ولی من فکر میکردم دارن همو میزنن آخه دم در بود از دوییدن و عربده کشیدن برادر بزرگم فکر کردم....

چند روزه از خونه بیرون نرفتم مبادا همسایه هارو ببینم هیچ رویی ندارم از خجالت دوست دارم فقط زمین باز بشه برم تو زمین 😭

ابرویی واسه خودم خانوادم نموند چجوری دیگه توی این ساختمون زندگی کنم ابروی من بیشتر رفت😭😭😭

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب کردی تااینا باشن دیگه جرات نکنن دعوا کنن بیا اینم ازپسر

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2731

فدا سرت ، ممکنه برا هر کس پیش بیاد 

با مامانت صحبت کن فتنه نباشه نکشن همو

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

ای بابا مگه چی شده همه ازین دعواها دارن عادیه حالا اگه تو نمیگفتی همسایه ها کر بودن صدای دعوتشون می‌فهمیدن بالاخره 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
خوب کردی تااینا باشن دیگه جرات نکنن دعوا کنن بیا اینم ازپسر

تقصیر مامانم بود الکی گفت این حرفو بهت زده و...تفرقه انداخت بینشون

بیشتر برادر بزرگه ت ابرو ریزی کرده، نهایتا همسایه ها درموردت بگن دختر طفلی اسیر این خانواده شده داداشش اینطور کرد اونطور کرد.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

کار بدی نکردی هر کسی جای تو بود همین کار رو می کرد 

بعدم تو نباید خجالت بکشی که داداشات باید خجالت بکشن که به جون هم میوفتن 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
تا چند روز استرس دعوای اونارو داشتم فشارم بالا بود مامانم میگه اشتباه کردی رفتی همسایه هارو گفتی او ...

عزیزم اگ تو یکبار اینو تجربه کردی

تمام کودکی من اینطوری گذشت

مدام التماس که بیااااید

حتی یبار ۵ صبح تو کوچه جیغ میزدم و در بقیه رو میزدم

الانم شدم ی افسرده

2706