2733
2734

الان یه عده می یان میگن زنای خیانتکار چی. کلا خیانت بده ولی فرقش اینه زن خیانت کنه دست شوهرش خیلی بازه توی طلاق دادنش و تنبیه کردنش ولی مرد خیانت کنه چی؟ زن حق طلاق نداشته باشه بیچارست، شانس بیاره خانواده حمایت گری داشته باشه و پشتوانه مالی یا شغل داشته باشه و... مردا چون قدرت بدنی دارن و قانون پشتشونه زورگویی میکنن خیانتشونم رو میکنی زنو میزنن و انکار میکنن.تمام اینا بر میگرده به اینکه تو قانون دست مردا بازه برای این کارا،فقط خیانت جنسیشون تعریف شده با حضور دو شاهد بگیریشون که اولا خیانت فقط جنسی نیست، دوما مگه اون لحظه میدونیم کجا کارشونو میکنن و دوتا شاهد چجور جور کنیم تو اون موقعیت و سوما مورد داشتیم طرف با پلیس هم رفته و شوهره رو تو برنامه گرفتن و شوهره گفته زنه صیغمه... 😐😐

جامعه رو گند برداشته،زنا به کیسای شوهرشون میگن شوهر من کثافته محلش نده بلاکش کن زنا میگن خودمون تشخیص میدیم، مخصوصا بعضی دخترا خیلی اینجوری میگن، دوره زمونه عوض شده، بیست سی سال پیش یه مرد پیام میداد به زن چه فامیل چه غریبه، اون زن میدید این مرد متاهله محل نمیداد ولی الان قشنگ میشینن به چت و پیام تا ببینن طرف چی میگه و منفعت خودشونو در نظر میگیرن شایدم از فوضولی میخوان زندگی طرفو بفهمن،در نهایت هم میگن عرضه داری برو شوهرخودتو جمع کن،یه جورایی راستم میگنا ولی وقتی مردای هول جمع شدنی نیستن .... 

انشاالله همه زنای خیانت دیده انقد قوی شن خودشونو نجات بدن چون به امید اینکه خیانتکار درست میشه بمونین خیال خامه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایه ما خیانت کرد به بدترین نحو ممکن جوری قانون پشتش رو گرفت کهشوهرش دوبار خودکشی کرد😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

وجدانِ درون انسان بزرگترین مجازات هست که دردِ اون بینهایت هست چون یک روزی انسان با حقیقت خودش روبرو میشه..اگه من به کسی خیانت کنم یا در حق کسی بدی یا ظلم کنم یا احساسات شخصی رو زیرپا بزارم در نهایت اون روز میگذره و تموم میشه اما
یک روزی من با وجدان و حقیقت خودم روبرو میشم که اگه اون شخص هم منو بخشیده باشه یا حتی خدا هم منو ببخشه من نمیتونم خودم رو ببخشم چون با وجدان خودم روبرو شدم...
و یک احساس پشیمونی به اندازه بینهایت خواهم داشت...بینهایت یعنی تا ابد و در این دنیا و اون دنیا همراهم خواهد بود ..ک بزرگترین عذاب واسه درون منه....

وجدان درون انسان بزرگترین مجازات هست که دردِ اون بینهایت هست چون یک روزی انسان با حقیقت خودش روبرو م ...

متاسفانه من این وجدان رو در مردای خائن نمیبینم، زندگیشون مشکلی نداره بهترین زن و زندگی رو دارن چشمشون دنبال زنای دیگست و هیچوقتم از رو نمیرن و بامدرک هم گیرشون مینذازی میگن کاری نکردم،،،، سالها و سالها هم بگذره همینن و تغییر نمیکنن، پس کی وجدان نداشتشون بیدار میشه؟ 

چون مقصر تربیت خانواده وفرهنگ ماست که دختر و قوی ومستقل  بار نمی یاره .خیلی دخترا نشستن تو خونه منتظر یه پسر هستن که خوشبختشون کنه ولی زهی خیال باطل .دختر اگه خودش مستقل وقوی باشه وقتی هم ازدواج کرد به این چنین مشکلاتی بر خورد نمی کنه  البته منظورم نجات دادن خودشه

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
اگه بگه صیغمه به زن حق طلاق داده میشه از طرف دادگاه

فک نکنم به این راحتیا باشه، کلا چیزایی که ادم میشنوه با واقعیت قانون خیلی فرق داره، تا از وکیل نپرسیم نمیشه درستشو فهمید

متاسفانه من این وجدان رو در مردای خائن نمیبینم، زندگیشون مشکلی نداره بهترین زن و زندگی رو دارن چشمشو ...

اونارو نمیشه تغییر دادچون ذاتشون اینه همه ک حضرت یوسف نیستن بتونن نه بگن 

ماخانوماییم ک انتخاب میکنیم بسازیم یا بزاریمشون کنار

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
متاسفانه من این وجدان رو در مردای خائن نمیبینم، زندگیشون مشکلی نداره بهترین زن و زندگی رو دارن چشمشو ...

وجدان درون انسانهاست که قابل دیدن نیست....یعنی در ظاهر نمیتونید ببینید...خیلی از این آدمها برای من تعریف کردند از این وجدان و درد درونیشون در صورتی که در ظاهر اصلا باور نمیکنید که این آدم درد میکشه..

فک نکنم به این راحتیا باشه، کلا چیزایی که ادم میشنوه با واقعیت قانون خیلی فرق داره، تا از وکیل نپرسی ...

من خودم همینجوری طلاق گرفتم 

ازدواج بدون اذن زن اول چ صیغه چ دایم حق طلاق داره برای زن 

بند 12 سند ازدواج بخون

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
2706