2737
2739
عنوان

خستم بخدااااا

75 بازدید | 9 پست

بچه ها زیاد توضیحنمیدم ک خسته شین خلاصه میگم

من قراره مثلا عروس سر خونه باشم چهار تا جاریام همشون خوشون جدان من آخریم و قراره پیش پدر و مادر شوهر بمونم 

من چهار ساله ازدواج کردم 

بخاطر یه سر مشکلات با خانواده شوهر قرار شد فقط چهار ماه از سال پیششون باشم و هشت ماه هم تو خونه اجاره بمونم پیش شوهرم. البته کار شوهرم چند شهر دور تره

شوهرم میاد با مادرش یا خاهرش یه دعوایی ب پا میکنه خودشم گم و گور میشه من میمونم و اینا و کلی حرف های توهین آمیز و تیکه ب من 

خستممممم کرده بخدا 

ده بار بهش گفتم من اگ قراره سرخونه بمونم رعایت کن باکسی در نیفت من حوصله جروبحث رو ندارم اینا یه فحش ب تو میگن صدتا توهین و تکیه ب من میندازن. خستم کردن. 

یکمی پیش بحث کردن 

شوهرم رفت بیرون مادرشوهرم میدونه صداشو میشنوم، میگ دخترای مردم دهنشون هنوز بوی شیر میدن اومدن واسمون شدن صاحب خونه و کلی حرف های زشت دیگ

بخدا هر کیو میبینم ک جدان با خودم میگم خوش بحالشووووووون

خانواده پدر شوهر تو روستان نمیتونیم خونه جدا اجاره کنیم 

چیکار کنم شما بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ده بار رفتم نتیجه نداد

عزیزم یا باید تحمل کنی خانواده شوهرت رو که صد درصد اعصاب و ارامش و هزارتا چیز دیگه از دست میدی 

یا با شوهرت برو شهری که کار میکنه زندگی کنید 

اعصاب و آرامشت مهمه یا دلتنگی خانوادت

2740
عزیزم یا باید تحمل کنی خانواده شوهرت رو که صد درصد اعصاب و ارامش و هزارتا چیز دیگه از دست میدی  ...

صدرصد آرامشم مهمتره. 

ولی نمیبره دیگ میگ از امسال کلا با اینا زندگی میکنی برای همیشه

اونشهر خیلی دوره و اگ برم باید هشت ماه یه بار خانوادمو ببینم

بین این دوتا باید انتخاب کنی اگر زندگیت را دوست داری.

منم به خانواده م وابسته بودم ولی فهمیدم دوری ودوستی بهتره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)