2733
2739
عنوان

به شوهرم شک دارم لطفا کمکم کنید

588 بازدید | 45 پست

خانما من یک ماه و ۱۸ روز ازدواج کردم ۵ ماهم تقریباً دوره عقد و نامزدی داشتیم و شوهرم آدم خوبیه و از همون روز اول تا همین الان رمز گوشیش همون بوده و تغییر نکرده و شوهرم همیشه میگه خیانت لاشی بازی ه و اصلاً کار خوبی نیست و خدا یکی زن یکی کسی که کثیف کاره زن نگیره خلاصه توی دوران عقد بودیم یدم مثل قبل گوشیش رو در دسترس من نمی‌ذاره و تا پیامک می‌آمد ریع چک می‌کرد من هم اصلاً آدم صبوری نیستم بته شماره‌های ناشناس هم جواب نمی‌داد منم از او دلیل این کار را پرسیدم گفت دم از مخفی‌کاری میاد راستش من قبل از تو دوست دختری داشتم ه حدوداً ۵ ماهم از قضیه می‌گذره ولی خوب به دوستام گفته ه من انتقام می‌گیرم و زندگیتو خراب می‌کنم چون دوست داشتم ن هم ازش پرسیدم تو دوسش داشتی گفت نه به خدا اگه دوسش داشتم می‌گرفتمش چه دردیه ،خلاصه گذشت کردم و گفتم پس دیگه نترس گفت باشه بعداز اون گوشیش و هروقت خواستم داده ،تا یه هفته پیش ،احساس میکنم خیلی سرش تو گوشی و میره اینستا ولی بعدش میاد با من میگه و میخنده و مسخره بازی درمیاره یه بارم من به نوعی مریض شدم و تا دوهفته رابطه جنسی نداشتیم بعد با گوشی رفت دستشویی یه شب خیلی مشکوک شدم بپرسیدم ازش گفت خیلی دستشویی داشتم هول شدم ،بعدش که خوب شدم و رابطه داشتیم گفتم راستش اون روز خیلی حالم خراب بوده نخوایتم به تو اسیب بزنم رفتم دستشویی فیلم اونجوری ببینم چ خودارضایی کنم ،تاریخچه گوگلشم دیدم راست گفت،تا امروز ظهر از سرکارامد دراز شدهبود استراحت کنه گوشیشو برداشتم گفت بدش بعد میدم بهت گفتم نمیخوام ،رفتم تا استکانو گذاشتم اشپزخونه دیدم سریع رفت تو اینستا منم سریع برگشتم بعد گوشیم گرفتم از دستش و رفتم رو میل نشستم گفت کم جیک و پوک دربیار بیا بخوابیم اقا من ترس رفته تو جونم گفت مگه وی توشه میترسی گفت من اصلا چی دارم تو اون مگه همیشه دست خودت نیست و خوابید و منم رفتم تو پیام و تماس و ایتا و مخاطب و روبیکا و اینستا و هرجا فکرشو کنی هیچی نبود ولی خوب چرا مشکوک رفتار کرد ؟؟!!!میترسم از اینکه بهم خیانت کنه چون دوستش دارم🥺🥺🥺🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انقددددد بگو تا واقعا انجام بده...میگ من ک تهمتشو میخورم خو لااقل انجام بدم دلم نسوزه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

همش گفت گفت نوشتی

گفتم هارو درست بنویس دقیقا بفهمیم کی به کیه

بعدشم چقدر گوشی چک میکنی!

فکر میکنی بچس؟

هرکاری هم بکنه میتونه راحت پاک کنه 

آزادش بذار و یه روز که حواسش اصلا نیست گوشیشو چک کن 

و اینکه بد به دلت راه نده اصلا 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بنظرم حالا که همه چیزو راستش بهت میگه باهاش آروم رفتار کن تا ازت نترسه و فاصله بگیره . حالا کم کم میشه با حرف همه چیز درست کرد .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2738

انقدر تجسس نکن دنبال چی هستی 

چرا زندگی رو ب کام خودت تلخ می‌کنی

عزیزم این رفتارت هم بده

من میدونم چک کردن کار بدیه ولی حداقل اگ میخوای چک کنی دور از چشمش 

این ک هی بری بگی گوشیتو بده و چکش کنی ی روز خسته اش میکنه واقعا و ب ادم حس زندانی بودن دست میده 😐

لطفا اینکارو نکن تهش فقط خودت اسیب میبینی ...

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

والا بدت نیادا ولی مشکل از خودشماست کاراتون اصلن عقلانی نیست که هیچ تازه اینجوری که میکنین شوهره میگه چکاریه آش نخورده ودهن سوخته احتمال خیانت کردنش هست 

ولی احتمال میدم خودتون یجاکارت میلنگه که نمیتونی به شوهرت اطمینان کنی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2706