2752
2734
عنوان

به شوهرم شک دارم لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 45 پست
من ۱۷ شوهرم ۲۷

دیگه گوشیشو نگیر بهش بگو با مشاور صحبت کردم باهام دیگه بهت اعتماد دارم و ببخشید دست خودم نبود اون دوره. و بذار خیالش راحت شه ممکنه عمدی گوشیشو بذاره جایی ک هستی بینه چک. میکنی یا نه حتی یواشکی نگا کنه تو کلا برا 10 روز گوشیو نادیده بگیر بذار اگه چیزی هست تو این مدت رو بشه و اونطور ک گفت شب ساعت برو یواش برش دار برو جای دیگه چک کن و همون طور بذارش سر جاش و یادت نره برنامه های باز شده رو ببندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اونجایی ک رفته دسشویی😂😂 ولی بهش شک نکن چون تازه ازدواج کردی انقد حساسی اصلا اصلا ن چکش کن نه اینکه همش گیر بده بهش ، وانمود کن بیخیالی بعد میفهمی الکی وسواس فکری داشتی تازه اونم میفهمه ک چحوری باید رفتار کنه بیشتر میاد سمتت اینجثری بخای هی گیر بدی فک میکنه چقد مهمه وای 

2731
خیلی استرس دارم 

نه اینجوری پررو میشه  هی دنبالش باشی بخودت ارزش بده   اصلا محل نده توام بزو تو گوشی خودت سرگرم کن خودتو    ادم دست خودش نیست ولی اینجوری هم خودتو کوچیک میکنی هم ب اون قدرت میدی میگه ببینم کیه  وای همه دنبالشن تو میترسی بیگیرنش ازت

وقتی هم رفت حموم میتونم ببینم

آره ولی بذار خوب یه مدت بگذره تا اگ چیزی داره بریزه بیرون گرچه مردا خیلی ما موزن ولی قشنگ یه مدت بی خیال شو و فکرتو من اگ چیزی دیدی میخوای چیکار کنی بخوای جدا شی خانوادت پشتت هستن و از نظر مالی مشکلی نداری و بخای برای ازدواج دومت استرس نداری کسی نیاد یا بیاد سن بالا باشه یا هرچی کلا بدترین احتمال در نظر بگیر

آره ولی بذار خوب یه مدت بگذره تا اگ چیزی داره بریزه بیرون گرچه مردا خیلی ما موزن ولی قشنگ یه مدت بی ...

نه خانوادم پشتمن،نه میتونم جدا شم 😭😭😭بدبخت تراز اون چیزی هستم که فکرکنی

نه خانوادم پشتمن،نه میتونم جدا شم 😭😭😭بدبخت تراز اون چیزی هستم که فکرکنی

چرا نمیتونی ج اشی بخوای خودت ما کنی خودت اجاره بدی خودت دنبال ما طلاقت باشی او نمیتونی 

پس دست ازین کارات بکش بزن تو خط س ک س ی بودن و به خودت رسیدن