2737
2739
عنوان

واکسن دوماهگی نوزاد

61 بازدید | 9 پست

سلام مامانا من دیروز واکسن دوماهگی نوزادمو زدم اصلا تب نکرد ولی هر ۴ ساعت بهش قطره دادم الان بازم ادامه بدم یا چون تب نداره بهش ندم؟پاشم همون دیروز یکساعت درد کرد ک بهش شیر خودمو زدم و پماد بی حسی زدم دورش بعدش دیگه خوب شد و خیلی بازی کرد و پاهاشو تکون میداد ولی امروز بیحاله تبم نداره،دوبارم بالا اورد

بعد استامینوفن بالا میاره؟ بلافاصله بعد شیر بهش دارو نده

نه بعد اون بالا نیاورد،اول بهش استامینوفن دادم چون وقتش بود و شیر نخورد بعد اون شیرخواست بهش دادم ولی بالا اورد چند دقیقه بعدش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حتما حتما حتما. برای واکسن روز اول یخ بذار از رو شلوارش روز دوم حوله گرم باز هم از رو شلوار. دیروز ت ...

خاستم بذارم ولی نیازنبود همش خواب بود بیدارم میشد بازی میکرد پاش درد نداشت که بذارم،چرا میگی حتما حتما؟یعنی حتی اگه درد نداشته باشه؟

2740
خاستم بذارم ولی نیازنبود همش خواب بود بیدارم میشد بازی میکرد پاش درد نداشت که بذارم،چرا میگی حتما حت ...

گفتم باید گذاشت مگه باید درد داشته باشه. بعدا از کجا بدونی داخلش سفت نشه. باید گذاشت حتما