2733
2734
عنوان

کسی سونوی دکتر داریوش دلیری رو رفته ی لحظه بیادد لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 34308 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلى دكتر مزخرف و از خود راضيه انگار از دماغ فيل افتاده

دفعات بعدبرواینجاک من میگم عاشقش میشی انرژی مثبت مهربون تشخیص ودقتش هم عالی 

سونوسامان بغل بیمارستان پارس دکترشهنازاقافرج اله 

روزای فردهم هست زوج به اقاهه میامن ک خیلی راضیم ازش

وخدایی که بشدت کافیست
2731
من ان تى بودم اما انومالى اومده بودن ٤٩٠ و اين كه ٤ بعدى انجام ميده

اره چون اونجودی انجام میده گرونترمیگیره ولی وافعازوردارهد

من خودمntرورفتم بیمارستان پیش دکترکوپال کلاهم ازهم خون رو250دادم اردیبهشت ماه تاره بهم گفت دختره ک توانومالیم دکترم گفت دختره اونم خیلی دکترخوبی بود

اینم ک 280شدولی 20هم بخاطرسی دی اضا فکردکلا300گرفت ولی سی دیوحتمابگیرخاطره میشه 

شمارشم 88391982

88390443ادرسشم ک یلوارکشاورزبغل بیمارستان مارس هست طبقه همکف برج سامان سونوی سامان

دکترشهنازاقارفرج اله اگ دکترواست اتومالی رونوشته زنگ بزن جلوتروقت بکیراول وقت بروک معطل هم نشی به 9/5وقت داددکتر10اومدمن 10/15رفتم تو

روزای فردهم هستش

وخدایی که بشدت کافیست
مرسى عزيزم ان تى رو چندهفته رفتى؟ انومالى چطور؟

ntروی تو12هفته وسه روزرفتم 

آنومالی روتوی 18هفته و3روز

راستی رفتی پارس بگوبفرستت دکترکوپال حضوری بگومنشیش قبول میکنه پشت تلفن ک میخوای وقن بگیری نگو

بمن جتسیتودرست گفت تواون هفته

وخدایی که بشدت کافیست
2740
من توصیه میکنم نری. هم اینکه سه بعدی میکنه که خطرناکه هم خیلی هیزه خاک برسر . سونوی آنومالی فقط ن ...

کاملا موافقم با خیر بودن و عضوی بودنش 

من دو روز پیش رفتم سونو پیشش. تخصص و دستگاه پیشرفتش بخوره  تو سرش 

Lilypie Pregnancy tickers

منم رفتم پیشش. خدایی مشکل منو خیلی خوب تشخیص داد ولی انقدر بی ادب و از خود راضی بود و انقدر بد برخورد کرد همونجا به خاطر استرس زیادم زدم زیر گریه . دقیقا منم متوجه شدم زیادی به لباس گیر بود . فقط مکشید پایین. دوست داشتم اولش بزنم محکم تو دهنش تا عمر دارم برخورد بدشو یادم نمیره.

منم رفتم پیشش. خدایی مشکل منو خیلی خوب تشخیص داد ولی انقدر بی ادب و از خود راضی بود و انقدر بد برخور ...

چه بی ادبی ای کرد؟ چه از خود راضی بودنی؟ چه جوری یعنی؟ رفتارشو.. میشه بگین 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 
منم رفتم پيشش امروز خيلي ادم كثيف و عوضيه  دستشو ميكشه 🤢🤢🤢  خواهش ميكنم دوستان پيشش ن ...

دستشو چیکار میکنه؟ 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست