2733
2739
عنوان

کسی سونوی دکتر داریوش دلیری رو رفته ی لحظه بیادد لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 34307 بازدید | 57 پست

نسل امیدم هزینش زیاده واسم مث اینجا

اینجا ک مرده هیچی اصن

هزیینشم ی تومن خدایی برام زیاده 

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
دکترت رو ول کن. آره انقدر که وقتی به دوستام گفتم دیدم دقیقا اونا با من همنظرن. به حدی پایین میره که من بهش گفتم مگه بچم اونجاست؟ اعصابم خورد شده بود ولی طوری هم رفتار نمیکنه آدم با اطمینان بگه داره کرم میریزه یا معاینه میکنه. بعدش با دوستام حرف زدم متوجه شدم که کارشه. حالا واقعا معاینش از اون پاییناست یا کرمه نفهمیدم. فقط باهاش اصلا راحت نبودم و خیلی بهم برخورده بود. دکتر قربانی تو نیلو خانمه. من سونوگرافی آنومالیم رو رفتم اونجا واقعا ازش راضی بودم هر چقدر از محبت و دقت و مهربونیش بگم کم گفتم

مطمعنی سونو نیلو هس هنو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین یه چیزی بگم و برم کار دارم. 

اون سونوگرافیهایی که بیشتر از 200 تومن میگیرن سه بعدی میکنن که برای جنین خطرناکه فقط چون به خودشون مطمئنن که خیلی بلدن و مهارت دارن و آسیب نمیرسونن سه بعدی میکنن تا پول بیشتری هم بکیرن دقت کمتری هم لازم داره چون خیلی واضح تر دیده میشه. خودشونو به زحمت نمیندازن. 

جالبه 3تا از دوستهام برای آنومالی رفتن دلیری؛ وزن هر سه تا رو 275 گرم زده بود! باز هم نمیخوام قضاوت کنم ولی عجیب بود که سه تا عین هم!

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
مطمعنی سونو نیلو هس هنو؟

من دوهفته پیش رفتم. شمارش رو بگیر از نت زنگ بزن راهنماییت میکنن. فعلا بای

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
من دوهفته پیش رفتم. شمارش رو بگیر از نت زنگ بزن راهنماییت میکنن. فعلا بای

مرسی ازلطفت عریزم ممنون

نسل امیدم هزینش زیاده واسم مث اینجااینجا ک مرده هیچی اصنهزیینشم ی تومن خدایی برام زیاده

اونجا هم خیلی گرونه.

دوقلو داری هر جا بری همین اندازه میگیرن.

دو قلوهات چی هستن؟ 

دکترت رو ول کن. آره انقدر که وقتی به دوستام گفتم دیدم دقیقا اونا با من همنظرن. به حدی پایین میره که من بهش گفتم مگه بچم اونجاست؟ اعصابم خورد شده بود ولی طوری هم رفتار نمیکنه آدم با اطمینان بگه داره کرم میریزه یا معاینه میکنه. بعدش با دوستام حرف زدم متوجه شدم که کارشه. حالا واقعا معاینش از اون پاییناست یا کرمه نفهمیدم. فقط باهاش اصلا راحت نبودم و خیلی بهم برخورده بود. دکتر قربانی تو نیلو خانمه. من سونوگرافی آنومالیم رو رفتم اونجا واقعا ازش راضی بودم هر چقدر از محبت و دقت و مهربونیش بگم کم گفتم

مانترا منم باهات موافقم‌ منم پیشش رفتم دقیقا همین اتفاق افتاد

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
اونجا هم خیلی گرونه.دوقلو داری هر جا بری همین اندازه میگیرن.دو قلوهات چی هستن؟

خب اگه سونوی اینجوری گرون برم باید ی تومن بدم وگرنه من تا پونصدم میتونم بدم واسه دوتاشون

همسانن عزیزم

2740
مانترا منم باهات موافقم‌ منم پیشش رفتم دقیقا همین اتفاق افتاد

وای پس صد درصد نمیرم

شوهرم دعوا میکنه اونجا

اره بهتره یه جای دیگه بری..

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

من همين هفته رفتم پيش دكتر دليري، به هيچ عنوان هيز نبودن تازه دو تا خانم هم كمكشون توي اتاق بودن 

پسر نازم 32 هفته اس، خدایا همه ی نی نی ها رو به تو می سپرم مواظب نی نی منم باش ....