2733
2734
عنوان

کسی سونوی دکتر داریوش دلیری رو رفته ی لحظه بیادد لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 34308 بازدید | 57 پست
سلام منم اخرین سونومو که پیشش دادم بهم دست زد خیلی بد تا اخر عمرم فراموش نمیکنم از خدا میخوام خودشو ...

به کجا؟ 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 
کاملا موافقم با خیر بودن و عضوی بودنش  من دو روز پیش رفتم سونو پیشش. تخصص و دستگاه پیشرفتش بخو ...

خیر و عضوی یعنی چی 

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بی ادبی ای کرد؟ چه از خود راضی بودنی؟ چه جوری یعنی؟ رفتارشو.. میشه بگین 

ببین تو اتاقش دو تا دوتا مریض می خوابونه منم باردار طاق باز که بخوابم کمرم خشک میشد . گفتم تا اونو میبینه من نشسته باشم. ولی هم چین دستشو گذاشت رو سینه من منو پرت کرد رو تخت گفت انقدر لوس و ناز نازی نباشین وقتی میگن بخواب بخواب نمیزاری من کارمو بکنم همه اینارو با عصبانیت گفت . من خودم حال روحیمم خوب نبود کار اونم شوکم کرد رو تخت سونو گریم گرفته بود. بعدم اصلا نمیزاشت حرف بزنم میگفت سوال ج نمیدم یکمی گفتم همکارم تد باهام راه اومد. من که الان زاییدم اینم برا ۵ ماه قبله دقیق یادم نیست. یادمه منشیاشم خیلی بی ادب و پررو بودن. ولی میگم مشکل بچه منو خیلی خوب فهمید. به من گفته بودن بنداز . اون کمک کرد فهمیدم بچه سالمه.

من وقتی این تایپیک رو خوندوم خیلی مردد و دودل شدم که برم‌دلیری یانه با چندتا از دوستام مشورت کردم کا اونا هم رفته بودن اونجا اونا گفتن ماهم شنیدیم میگن هیزه ولی ما خودمون چیزی ندیدیم ازش و اینکه منشیش هم تو همون اتاقه 

بالاخره من رفتم با استرس زیاد اما خداروشکر چیز خاصی ندیدیم حتی منشیش لباس منو پایین داد کمی خودش حتی نگاه هم نکرد مریضایی هم که اونجا بودن همه راضی بودن نمیدونم حالا شاید گاهی رفتارهایی داشته که به خیبی از خانوما برخوردا اما بودن کسایی هم که راضی بودن ازش 

نمیشع با قضاوت‌فقط چند نفر حکم داد 

2728

مامان های گل توروخدا پیش ایشون نرید. من تمام سونوگرافی هامو پیش ایشون انجام دادم ولی متوجه سندرم داون دخترم نشدن. من الان دخترم 2سالش هست و سندرم داو7ن داره اصلا شلوغ بودن ملاک خوب بودن دکتر نیست ازتون خواهش میکنم جون خودتون و بچه توراهیتون به دکتر دلیری و همسرشون دکتر نوحی که هیچکدوم متوجه سندرم داون دخترم نشدن ندید.

مامان های گل توروخدا پیش ایشون نرید. من تمام سونوگرافی هامو پیش ایشون انجام دادم ولی متوجه سندرم داو ...

وای. یا خدا راست‌میگین؟؟من میخواستم انومالی برم آنجا.بهم گفتن خیلی خوبه واسه تشخیص سندروم

خانم مانترا 3  اگر توان مالی رفتن به سونوگرافی گران قیمت نداری از خودت برای سونوگرافی دکتر دلیری حرف در نیار  اولا کسی که به دستگاه سونوگرافی پنج میلیارد تومن میده یعنی به کارش اهمیت میده  فوق تخصص ناهنجاریه جنینی هستش کلاسهای اموزشی در مطب داره ثانیا اگر عکسهاشو دقت کنی شصت و چهار قسمت بدن جنین رو میبینه در حالی که سایر مراکز ده قسمت هم نمیبینند جنینهای هم هفته و روز هم وزن مشابه دارند و عجیب نیست . نیلو دستگاهش ساخت چین هستش دکترش هم معمولیه  . سونوگرافی سه بعدی هم برای جنین هیچ عارضه ای نداره اینو پیرزنها میگن 

2740

راجع به سندروم داون چون من خودم تو گروه پزشکی هستم میدونم که هشتاد درصد سندروم های داون علامت سونوگرافیک دارند و بیست درصد در سونوگرافی هیچ علامتی ندارند پس تقصیر دکتر دلیری نیست ایشان حتی قبل از انجام سونوگرافی در ویدو اموزشی در اتاق اموزش توضیح میدهند که سندروم داون  اگر مریض هم غربالگری اول هم دوم و هم سوم و هم اکوکاردیوگرافی انجام دهد بیست درصد قابل تشخیص نیست و بهتر است تمام بیماران در سه ماهه اول با سونوگرافی nt   ازمایش  dna هم انجام دهند . 

خانوم فرشته 97777 اگر سونوگرافیتو که بچه منگول شده نگاه کنی میبینی که دکتر دلیری  در دو جا و در سه خط گفته بیست درصد جنینهای مونگول رو سونوگرافی نشان نمیده اگر میداد برای چه امنیوسنتز و یا ازمایش   dna  هنوز در تهران  میدهند همه باید با سونوگرافی  NT  ازمایش  DNA هم همزمان انجام دهند این را در اتاق اموزش سونوگرافی ذکتر دلیری با ویدو چندین بار میگویند ولی چون این روشها گران است بعضی ها انجام نمیدهند و بعد طلبکار  افراد دیگر و پزشکان میشوند