2737
2734
عنوان

سریع عصبی میشم سر هر چیزی

112 بازدید | 16 پست

سلام من خیلی کار میکنم از صبح ساعت ۶ تا ۱۲ شب ولی با کوچکترین حرفی بی نهایت عصبانی میشم و داد میزنم شاید منو خوب نشناسین ولی تاپیک های قبلیم رو ببینید متوجه میشید که یک عالمه آدم هستند که برام  مشکل ایجاد میکنن از استاد دانشگاه بگیر تا همسایه من ناراحتم که چرا بخاطر یه چیز کوچیک یک دفعه سر مادر عزیزتر از جونم داد میزنم هر چی جلوم باشه پرت میکنم بنظرتون باید چیکار کنم؟ هر بار که برام مشکلی پیش اومد همه گفتن ول کن اشکال نداره حالا که گذشته ولی من واقعا اذیت میشم با هر کدوم از آزار و اذیت ها و روم تاثیر میزاره چجوری ول کنم و بیخیال باشم چجوری عصبی نشم خودم بعد از عصبانیتم مثل سگ پشیمون میشم و عذاب وجدان میگیرم چون دق دلیم رو سر افراد بیگناه خالی میکنم

دنیای ما خیالیه

منم همین بودم ولی الان که 38سالم شده تغییرکردم خیلیییییییی

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
منم همین بودم ولی الان که 38سالم شده تغییرکردم خیلیییییییی

چطوری؟ 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری 

دیگه جبر روزگاره ادمو عوض میکنه من یه زمانی اونقدر بامادرم بدبرخورد میکردم که حدنداره

ازهمسرم اونقدر عصبی میشدم یهو وسط خیابون درماشینو بازمیکردم میپریدم تو خیابون...ولی الان اصلااااااا این نیستم شدم یه ادم دیگه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
دیگه جبر روزگاره ادمو عوض میکنه من یه زمانی اونقدر بامادرم بدبرخورد میکردم که حدنداره ازهمسرم اونقد ...

قرص اعصاب بگیرم بخورم بهتر نیست؟

دنیای ما خیالیه
قرص اعصاب بگیرم بخورم بهتر نیست؟

نه اصلاااا فقط وابستت میکنه

من ورزش میکنم

شاغلم سرمو شلوغ کردم

آشپزی میکنم بی دلیل به همه پیام محبت امیز میدم

اوایل یاد گرفته بودم همش تو اوج عصبانیت اب میخوردم

من فقط و فقط خودمو سبک زندگیمو عوض کردم و راضیم خداروشکر

نه اصلاااا فقط وابستت میکنه من ورزش میکنم شاغلم سرمو شلوغ کردم آشپزی میکنم بی دلیل به همه پیام مح ...

من وقتی از بیرون میام دلم نمیخواد کسی بهم کاری بگه تا خستگیم در بره چون من باید با چرخ خرید یه خیابون سربالا یک طرفه رو یک ساعت راه برم و خرید کنم و بار سنگین رو برگردونم بیام خونه شام بپزم بعد برم نون بخرم و وقتی خسته و کوفته میام خونه همون موقع میگن بدو شامو بکش بیا این لباسا رو بریز توی ماشین لباسشویی اون وسیله رو بیار اینو ببر برو بشقاب بیار منم همه رو میگم چشم ولی تا یه اتفاق خیلی بیخود هم بیفته مثل آتشفشان فوران میکنم 

دنیای ما خیالیه
2740
من وقتی از بیرون میام دلم نمیخواد کسی بهم کاری بگه تا خستگیم در بره چون من باید با چرخ خرید یه خیابو ...

خوب اگه میشه و میتونی یکم فشار کارتو کمتر کن حیفه واقعا

کسی کمکم نمیکنه و همه فقط از من توقع دارن یه وقتا میگم برم خودمو بکشم ولی بعدش به گناهش و ناراحت شدن خانوادم فکر میکنم و منصرف میشم ولی واقعا از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب همش مثل خدمتکار کار میکنم ولی چه فایده که یک دفعه سگ میشم

دنیای ما خیالیه
کسی کمکم نمیکنه و همه فقط از من توقع دارن یه وقتا میگم برم خودمو بکشم ولی بعدش به گناهش و ناراحت شدن ...

ای بابا سخته که

منم شاغلمو بچه کوچیک دارم ولی اگه ورزشو پیاده روی نکنم پودر میشم

ای بابا سخته که منم شاغلمو بچه کوچیک دارم ولی اگه ورزشو پیاده روی نکنم پودر میشم

من کلاس بدنسازی اسم نوشتم ولی اینقدر کار بهم گفتن که فقط یک جلوشو رفتم و کلش سوخت پولمم رفت من حتی وقت ندارم یه کلاس برم کلا برای خودم زندگی نمیکنم پیاده روی تا حالا نرفتم 

دنیای ما خیالیه

شما برای خودت زندگی میکنی من ۶ ماه پس انداز کردم یه بدنسازی برم آخرم پولم حروم شد چون آدمهای مثل من برای خودشون زندگی نمیکنن

دنیای ما خیالیه
شما برای خودت زندگی میکنی من ۶ ماه پس انداز کردم یه بدنسازی برم آخرم پولم حروم شد چون آدمهای مثل من ...

عزیز منم9ساله ازدواج کردم تا30سالگی راه شمارو میرفتم همون موقعها هم عصبی بودم....از یه جایی به بعد باید سبک زندگیتو عوض کنی

2706