2733
2734
من از خیلیا این سوال رو پرسیدم  اونایی ک خونده بودن نمره خوبی گرفته بودن و اونایی ک نخونده بودن ...

بحث سختیش رو همه میگن نه فقط کسایی که خوب نخوندن. موضوع اینه که با یالای قبلش مقایسه میکنن. سالای قبل از ۱۴۰۲ کلی ادم تو کشور بودن که همرو ۲۰ خالص میشدن. اما سال ۱۴۰۲ فقط ینفر تونست همرو ۲۰ شه. بجز اون ، کلا سالای قبل از ۱۴۰۲ به گونه ای بود شب امتحانی هم طرف میخوند بالای ۱۹ میشد اما ۱۴۰۲ اصلا اینطوری نبود.

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
من از خیلیا این سوال رو پرسیدم  اونایی ک خونده بودن نمره خوبی گرفته بودن و اونایی ک نخونده بودن ...

چه خونده باشی چه نه سخته 

چون قرار نیست هر کسی ۲۰ بگیره 

من که داشتم پارسال نمونه سوال هارو نگاه میکردم چند تا سوال خیلی سخت داده بودم که مرز ۱۷ به بالا رو مشخص کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای دقیقا همینطور بود🤣🤣😭 من می گفتم دینی ۲۰ میشم دیدم ۱۵ شدم امتحان نهایی پارسال کلا سوپرایزی بو ...

اره خیلی درد داشت هنوزم نمی دونم از کجا خوردم 😂😂هویت و سلامت  دیگه مطمئن بودم ۲۰میشم دیدم نوشته ۱۴هر دو تاشون فقط امسال سوالای سالای قبلی رو حل کنیم کلیدا رو بدونیم 

لطفا منو تعلیق نکنید 
2731
چه خونده باشی چه نه سخته  چون قرار نیست هر کسی ۲۰ بگیره  من که داشتم پارسال نمونه ...

مثلا من برای شیمی پارسال یه شکل داده بودن که باید رنگاشو مشخص میکردیم so2 اشتباه جواب داده بودم و امسال برگام هنوزم ریخته

ببین یه چیزای ریزی مثلا فرمولا نوشتن حدlim  نوشتن نتیجه و اینا نمره کم میکنن  کامل کامل مث ...

خب من از اول سال کل درسا رو خوندم و دقیق مثل کتاب

ولی تو امتحان شیه نهایی کم شدم با اینکه کلی خوندم 

خوشگلم سوالای عجیب غریب و جدیدی ندیده بودی یا همون سبک سوالات پارساله؟

۹۰درصد مثل سوالای سالای قبله سختنم نیستن ولی یکم کم وزیاد بنویسی نمره کم میشه باید نهایی های قبلی رو حل بکنی که واسه هر سوال بدونی چطور بنویسی که نمره بگیری 

لطفا منو تعلیق نکنید 
باور کن فارسی رو گفتم بالای ۱۹میشم دیدم نوشته ۱۵😑

این موضوع وقتی اتفاق میفته که پاسخنامه رو یا کلا نگاه نکردید و یا خوب بررسی نکردین. مثلا دینی اینجوری بود که خط به خط عین کتاب باید مینوشتی هر یه جملشو نمینوشتی ۲۵ صدم میپرید. 

خب من از اول سال کل درسا رو خوندم و دقیق مثل کتاب ولی تو امتحان شیه نهایی کم شدم با اینکه کلی خوندم ...

منم من معدلم دلرسال نوبت اول شده بود ۱۸و نیم کتبی نهایی ۱۵ ولی واسه همه سخته با همون ۱۵تراز ۷۱۰۰بهم داد 

لطفا منو تعلیق نکنید 
امکان اعتراض وجود نداره؟ خیلی استرس گرفتم 

اره وجود داره ولی معمولا میگن برا ۲۵ صدم نیم نمره اعتراض نکنید ممکنه کمتر شه ارزش نداره 

2706