2737
2734
عنوان

نامزدی و خاطرات

| مشاهده متن کامل بحث + 82032 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم منو تو راه مدرسم دیدو یه دل نه صددل عاشق وشیدا شد😂وقتی بعد ماجراهااا عقد کردیم میگفت صبحا ساعت پنجونیم شیش پامیشدم اماده میشدم مدل مو لباس عطر....😂(مامانم میگفت توعروسی میری یاسرکار)ساعت هفت سرجای همشگیش انتظاراومدنمو میکشید

واای چه باحال😆😆

عشقتون پایدار..

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2742
تازه اهل اینکارا هم نیستیم اما بااین حال تا یکم در اتاق پیش میکنیم الکی به بهونه های مختلف میاند تو

بیخود ینی که چی عه عه 

برو از قصد درم ببند حالا کاری هم نخواستین بکنین نکنین فقط درو قفل کن بزار بفهمن حریم شخصی دارین شماهم ای بابا 

خدایا شکرتتتتتتت همین
2738
شما ها چجوری به شوهراتون اولین پری تون رو گفتید؟

ما یکشنبه عقدمون بود که محرم شدیم به هم....پنج شنبه همون هفته شوهرم میخواست برای اولین بار بیاد خونمون که من ظهرش پریود شدم😊

شانس نداشت شوهرم...😁😁

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
الان یک سال نیمه عقد تالا یه دل سیر پیش هم کارای خ ا ک برسری نداشتیم

بخدا داری اشتباه میکنی ملت دو روز عقد میکنن خیلی ببخشید عذرمیخوام دختره دیگه دختر نیس اونوقت شما

پوف اصن اصلش هم همینه از وقتی که اون ازدواج ثبت بشه هیچ مشکل نه شرعی نه عرفی نه اخلاقی نداره باهم بودنتون 

به هیچ کسی هم ربط نداره

بنظرم بهشون حالی کن یجوری کوتاه نیا 

بخدا دیدم که میگم 

خدایا شکرتتتتتتت همین

من شوهرم سرباز بود قرار بود اخر هفته بریم برای ازمایش ازدواج منم اخر هفته پری میشدم مامانم زنگید ب مادر شوهرم که من اخر هفته نمیشه بلافاصله مادر شوهرم زنگید پادگان به شوهرم گفت فردا مرخصی بگیر باید بری بعدم تو ارمایشگاه گفت اخر هفته موعود پریودته.منو بگیر مردم از خجالت

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
الان یک سال نیمه عقد تالا یه دل سیر پیش هم کارای خ ا ک برسری نداشتیم

از این مدل عقدایی هستین که اجازه ندارین شبا باهم باشین؟؟؟

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم
من وشوهرم عاشق هم بودیم ازدواج کردیم من16ساله ام بودعقدکردیم عاشقققق بودم الان بعد4سال هنوزم همونجوردیونه ام ...😍

حالا یه اسفند دود کن چش نزنی خودت خودتونو  

خدایا شکرتتتتتتت همین
ما یکشنبه عقدمون بود که محرم شدیم به هم....پنج شنبه همون هفته شوهرم میخواست برای اولین بار بیاد خونمون که من ظهرش پریود شدم😊شانس نداشت شوهرم...😁😁

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2706