2737
2734
عنوان

نامزدی و خاطرات

| مشاهده متن کامل بحث + 81510 بازدید | 133 پست
از این مدل عقدایی هستین که اجازه ندارین شبا باهم باشین؟؟؟

چرا میتونیم باشیم اما در حد شیطونی.خونه خودمون راحتیم اما شوهرم خجالت میکشه از بابام اما خونه اونا خاهر شوهرامممم.و اینکه تو شب پدرشوهرم دیدم چند بار سرک کشیده تو اتاقمون

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه

عزیرم مام خجالتی بودیم هردومون،ولی دیگه بعد یک ماه هنپز میپرسی وقت بوس کیه؟

شما دیگه کی هستین

پس وقتی باهمین چکار میکنین خخخخ

شبا اجازه دارین باهم باشین؟

بنظر من وقتش همین الانه ،هرجاهست گیرش بیار طلب این یه ماهم ببوسش

خوشخت و شاد باشی

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم
چرا میتونیم باشیم اما در حد شیطونی.خونه خودمون راحتیم اما شوهرم خجالت میکشه از بابام اما خونه اونا خاهر شوهرامممم.و اینکه تو شب پدرشوهرم دیدم چند بار سرک کشیده تو اتاقمون

وااای ینی چی سرک کشیده😨😨😨😨

اونجا اتاق شخصیتونه....مجبوری با این شرایط بری؟؟خوب نرو خواهر من...بزار شوهرت بیاد.

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2728

وای تو چه صبرو تحملی داری 

سرک؟؟؟؟؟؟

وای یکی این رفتارو با من بکنه همون موقع شبونه پا میشم میرم ازاونجا 

تصورش هم برام غیر قابل تحمله 

صبری داری خواهر من بودم هرکی سرشو میکرد تو اتاق با بالشت ازش پذیرایی میکردم بعدم پا میشدم میدفتم عه عه

خدایا شکرتتتتتتت همین
وای تو چه صبرو تحملی داری سرک؟؟؟؟؟؟وای یکی این رفتارو با من بکنه همون موقع شبونه پا میشم میرم ازاونجا  تصورش هم برام غیر قابل تحمله صبری داری خواهر من بودم هرکی سرشو میکرد تو اتاق با بالشت ازش پذیرایی میکردم بعدم پا میشدم میدفتم عه عه

هههههههههههههههههه اره کلا اینجوریه 

2738
دل خوشی این کارا توی دلم موند توی عقد همه هم میگن شیرینیش یجور دیگست اما بازم دعا میکنم خونه خودمون راحت باشم

اگه فامیل شوهر شمان میان دوربین محفی هم کار میزارن تو اتاقتون لا اله الا الله 

از دست ادمای دُگم

خدایا شکرتتتتتتت همین
وای تو چه صبرو تحملی داری سرک؟؟؟؟؟؟وای یکی این رفتارو با من بکنه همون موقع شبونه پا میشم میرم ازاونجا  تصورش هم برام غیر قابل تحمله صبری داری خواهر من بودم هرکی سرشو میکرد تو اتاق با بالشت ازش پذیرایی میکردم بعدم پا میشدم میدفتم عه عه

لایک👍👍👍

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

یاخدا

پدرشوهرت مراقب شماست؟

این دیگه نوبره مگه کلید نداره اتاقتون خخخخ

ولی تا میتونین استفاده کنین بهترین و بی دغدغه ترین دوران زندکیه

نه اینکه بعدش بد باشه ها ،ولی مسیولیت خونه داری و بعدش بچه و ....

الان عاااااالیه

بگوبیاد خونه شما خوب وقتی اونا جوون مجرد دارن 

البته یه جیزایی رو باید رعایت مرد که حتما باتوجه به حساسیتای اونا میدونی دیگه خخخخخ

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم

چه جالب حالا که فکرشو میکنم میبینم من چقد راحت بودم واسه خودم شما تو عقدین یه ماه یه بوسه کوچیک نمیزنین اما من همون شب عقد بردنم خونشون تا صبح با شوهرم بیدار بودیم حرف میزدیم.

دیوانه تر از خویش کسی می جستم ! دستم بگرفتند و به دستم دادند .

بدیش تازه اینجاس که پدر شوهرم میگه سال دیگه بچه دار میشید منم میگم همسریم نمیخاد بعد پدر شوهرم میگه مگه دست اونه........

یعنی دست شوهرمه یا پدرشوهرم توی کلاسا یچیز دیگه من فهمیده بودم      

یجور رفتار میکنن انگار میخوای به پسرشون تجاوز کنی یه موقع شرافتشون لکه دار نشه عه عه اعصابم خرد شداااا

نه پسرشونو میشناسند میترسند توی عقدیه کار دستشون بدیم

2706