2733
2739
عنوان

نامزدی و خاطرات

| مشاهده متن کامل بحث + 82076 بازدید | 133 پست
من و شوهرم هردو پاستوریزا بودیماز قبل چند ماه صحبت کرده بودیم زیر نطر خانواده هامون تا آشنا بشیم و عقد کنیم همیشه  با کلمه شما همدیگرو صدا میکرویم خلاصه عقد کردیم و با همسرم برای اولین با دکمین بار رفتیم بیرونهمسرم من رو شب آورد جلو در خونمونطفلک گفت اجازه میدی دستتون یک لحظه بگیرممن تا اونموقع با هیچ مردی دست نداده بودم گفتم اشکال ندارههمین ک دستمو گرفت طاقت نیاورد و بوسید من زود دستم و کشیدم از خجالت آب شدم و پیاده شدمیادم شب میخواستم بخواببم دستم احساس میکردم خشک شدهچقدر صفر کیلومتر بودم

اخیییییی اولین خاطره عشقولانه ایه که حالم بد نشد ازش ایچالا عاقبت بخیر بشید

خدایا شکرتتتتتتت همین

اولین شبی که با همسرم تنها بودیم تو خونشون (پدرمادرش نبودن)میخواست بره غذا بگیره از بیرون گفتم نه خودم درست میکنم از بس سرگرم شوخی و بگو بخند شدیم غذام سووووووووخت و دود غلیظی سراسر خونه رو فراگرفت بعد همون گوشتا رو تو یه قابلمه دیگه پختم آوردم با یه به به و چه چهی میخورد که نگو و نپرس الان میگه حالت تهوع داشتم اون لحظه اما میگفتم خوب شده 😝😝😝😝😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عقد برای این کارا بده منکه خاهر شوهرام مجردند همش مدام زیر نظرمون دارند

وا چه بی .... استغفرالله ول کن عزیزم هرکار دلتون خواس بکنین ایش مسخره ها 

خدایا شکرتتتتتتت همین
2731
اولین شبی که با همسرم تنها بودیم تو خونشون (پدرمادرش نبودن)میخواست بره غذا بگیره از بیرون گفتم نه خودم درست میکنم از بس سرگرم شوخی و بگو بخند شدیم غذام سووووووووخت و دود غلیظی سراسر خونه رو فراگرفت بعد همون گوشتا رو تو یه قابلمه دیگه پختم آوردم با یه به به و چه چهی میخورد که نگو و نپرس الان میگه حالت تهوع داشتم اون لحظه اما میگفتم خوب شده 😝😝😝😝😂😂😂

عزیزمممم

Whos gonna walk through the dark side of morning?whos gonna rock you when  the sun wont let you sleep?it aint me👽
2738

حالا چه گیری دادین به بوس خخخ باو لحظات شیرین تری هم هس که بشه تجربه کرد غیر کارای خ.اک ب.ر س.ری خخخخ پاشین برین شهربازی رنجر سوار شین فقط جیغ بزنین منحرفا خخخخ

خدایا شکرتتتتتتت همین

همسرم منو تو راه مدرسم دیدو یه دل نه صددل عاشق وشیدا شد😂

وقتی بعد ماجراهااا عقد کردیم میگفت صبحا ساعت پنجونیم شیش پامیشدم اماده میشدم مدل مو لباس عطر....😂(مامانم میگفت توعروسی میری یاسرکار)

ساعت هفت سرجای همشگیش انتظاراومدنمو میکشید

امان ازبیکاری😔 یعنی دنیابه این بزرگی فقط کاربراهمسرمن نیست😭
وا چه بی .... استغفرالله ول کن عزیزم هرکار دلتون خواس بکنین ایش مسخره ها

تازه اهل اینکارا هم نیستیم اما بااین حال تا یکم در اتاق پیش میکنیم الکی به بهونه های مختلف میاند تو

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2706