2733
2734
عنوان

پیداش کررردمممممممم🥲🥲😍رازخواستگار کردن پسر مردم منظورمه 🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4107 بازدید | 261 پست
والا بنظرم ادم تو ازدواج نامزدی یا حتی دوست دختر دست پسر هر جایی باید خدش باشه نه بخواطر طرف مقابل ی ...

اره دقیقققاااا این ک خودمون باشیم خیلی مهمه

ولی بعضی وقتا ی ویژگی های بدی داریم ک تزش با خبر نیستیم. و تو فکرشیم ک تغییرش بدیم وقتی بفهمیم بده... اینجوری میفهمیم چجوری باشیم

مثلا گفتم معقول بودن. طرف میبینه نیست میره دنبالش ک درستش کنه👌🏻

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
اره دقیقققاااا این ک خودمون باشیم خیلی مهمه ولی بعضی وقتا ی ویژگی های بدی داریم ک تزش با خبر نیستیم ...

اره دقیقا و هم خدش باشه هم چیزایی که بده رو ترک کنه بنظرم عالیه

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا و هم خدش باشه هم چیزایی که بده رو ترک کنه بنظرم عالیه

👌🏻👌🏻💖💖💖

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
👌🏻👌🏻💖💖💖

امید وارم همیشه هرجا تو هرچی موفق باشی  

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
2731
امید وارم همیشه هرجا تو هرچی موفق باشی    

قربوووونت بشم توام💋💋💋💋💋♥

قربوووونت بشم توام💋💋💋💋💋♥

ابی به دادم برسسسسسس منم با خدت ببر   چیزه......ام .... ببخشید من پسرما 

ازون پسرای یقه بسته اییم به مولا چشم دلمون پاکه مدیونین چیز دیگه ایی فک کنیا  

خلاصه ببخشید سلامت باشی ایشلاه تو کنکورت قبول شی برا منم دعا کن

ن دوازهمم ن والا  تجربه زیادم نداشتم ولی اینارو ذاتی میدونم🤣اولین تجربم همبن پسرخالمه ک قشنگ ...

منم تقریبا همسن خودتم 

تو جمع های فامیل خیلیی ساکت و آرومم(البته بوده یوقتایی هم که اشتباها رو دادم یا یکم شیطنت کردم که واسه ۲ سال پیش اینا بوده)از نظر حجابی هم خوبم تو خیابون هم حد و مرز و رعایت میکنم اما هیچکس تو حالت حضوری و... بهم پیشنهاد آشنایی نداده(البته اگرم بدن هیچوقت قبول نمیکنم)اینم بگما حس میکنم بخاطر اینه که بیبی فیسم

منم دبیرستانم یازدهم اماا یسری ها حتی بهم گفتن شبیه بچه های هفتمی هستی از لحاظ قیافه😂😑

حتی مامانم دوستام و دیده بود اومده بهم میگفت چقد نسبت به اینا بچه ای تووو😂😂😭

ابی به دادم برسسسسسس منم با خدت ببر     چیزه......ام .... ببخشید من پسرما  ازون پسرا ...

😮😮😮😮

موفق باشی فک. کردم پروفتون عروسکه دخترونه س از صبح

چگونه مخ کراش را بزنیم 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
منم تقریبا همسن خودتم  تو جمع های فامیل خیلیی ساکت و آرومم(البته بوده یوقتایی هم که اشتباها رو ...

واب چقدررررررررز عجیببببب

این چیزی ک نوشتی دقیقا دقیقا دقیقااااا خوددددد منهههههههههههه

دقیقا منممم منتهی من دوازدهممممم

ببین ب منم درخواست اونجوری ندادن

فک میکنن با کسی هستی ک. نمیگن

مردا ببشتر ی دخترایی درخواست میدن ک فک میکنن بتونن نیاز جنسیشونو برطرف کنن باهاش

پس خداروشکر ک هم سطحشون نیستیم. 

این ویژگایارو داری و فامیل صد درصد میدوننش

پس سرت دعواست چ بین پسرا چ بین زنای فامیل

😮😮😮😮 موفق باشی فک. کردم پروفتون عروسکه دخترونه س از صبح

مرسی نه نه اشکال نداره به دور از جنسیت همه ادمیم و این مهربونیتو میرسونه منم شوخی کردم   راحت باش دیگه مامانمم بجا خاستگاری بریم بهم میگه خاستگاری برات بیان دختر  

2706