2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه حدیث خوندم اگه در طی روز دروغ بگیم از نماز شب محروم میشیم . البته شاید علتهای دیگری هم داشته باش ...

من همیشه درگیر ناامیدی ام که اینم خودش گناه بزرگیه 🥺

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2731
مرسی عزیزم  چه ساعتی باید خونده بشه ؟

از نیمه شب شرعی، تو گوگل هست، معمولا ۱۱ و نیم، دوازده شب به بعد میشه خوند تا اذان صبح

ان‌شاالله حاجت روا شی گلم❤

التماس دعا

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
2738

من یه جایی خوندم وقتی یکی از نماز هاتو نمیخونی ببین چه کار کرده ای که لیاقت خوندن نماز رو خدا ازت گرفته و خیلی خوشم اومد بابت اون همیشه نماز وتر یک رکعتی رو شبا میخونم درسته یازده رکعت خونده بشه بهتره ولی چون میخوام ادامه دار بشه زده نشم همیشه بخونم اون یک رکعت رو دائم میخونم 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅
عزیزم میشه توضیح بدی چه جوری باید خونده بشه ؟من تاحالانخوندم 

طولانی هست عزیزم سرچ کنید 💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من زمانی که میخوندم همش خوابای خوب میدیدم.

حالا ان شالله میخوام باز شروع کنم بخوندن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

منم تو ماه رمضون چند شب خوندم

اصن از وقتی خوندم انگار خدا یجور خاصی حواسش بهم بود خیلی‌ روزیم زیاد شده بود از جایی که فکرشو نمیکردم چیزای قشنگ و غیر قابل منتظره برام میرسید خیییلی برام برکت داشت خیییلی 

2706