2733
2734
عنوان

واسه بار دوم دارن طلاقم میدن😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8689 بازدید | 173 پست
اولا شما که میدونید عصبی هستش دهن به دهن میکنی (بلبل زبونی میکنی) ۲_چرا شوهرت عصبی .چرا توخیابون دع ...

شاینم مقصر مرده است؟!

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی با یک ساعت و نیم فاصله رفت خونه باباش و خونه نبودن برگشت و دوباره الان رفته خونه باباش بگه میخوام طلاق بگیرم بعد دیشب گوشیش شکسته الان میگی چرا جواب نمیده حرفات باهم نمیخونه

میشه برای رسیدن به آرزوهام یدونه صلوات مهمونم کنی😊😄
2731

اسی پارسالم یه تاپیک اینجوری فکرکنم زدی، یادمه..

فقط هدفش ترسوندن تویه

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
به حرف اینا گوش نده که میگن طلاق بگیرو...برای زندگیت تلاش کن وقتی عصبانی هست دورش نپلک.باهاش مهربون ...

عااالی

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
توکه لالاییبلدی چرا خوابت نمیبره . توکه اخلاقشو میدونی پس چرا اینجوری میکنی .حالا هم زنگ بزن به شوه ...

اینقدر دیوونه شده که هرچی قربون صدقش رفتم و عذرخواهی کردم در جواب گفت برو گمشو وگرنه میزنمت. بعدشم گوشیشو شکسته بهش دسترسی ندارم

گلم با حرف مردم زندگی نکن  ول کن راحت باش به خدا کاش طلاقت بده فکر کن چند سال دیگه توهم مثل خو ...

نهههههههههههههههه😱😱😱😱

خوبه بعدیا قبول میکنن 

من نمیگم هرکی طلاق میگیره مشکل داره من میگم هر کی طلاق میگیرا احتمالا خودشم یه چیزایی بلدنیست خدایی ۶ تاشوهرهمشون که بد نمیشن احتمالا خوده ادمم یه اخلاقی داره که بقیه ازش سواستفاده میکنن (نه صرفا اخلاق بد) منظورم اینه یه وقتایی ما خودمونم میریم تو نقش قربانی انتخابامونم بر این اساسه خودمونم از طرف جلاد میسازیم ، با وابستگی و محبت زیاد و الکی و ... بعد می بینم نه این ادم به دردمونم نمیخوره ،  خدایی کاش یه جا ترمز میگرفت دختردایی به خودش نگا میکرد بعد ازودواج 

اره بود ولی انقدر به فکر پدر و مادرم بودم که نخواستم بازم ضربه ببینن گفتم میسازم باهاش

ب قیمت پیر شدن خودت 

خواهرم شما خیلی اشتباه کردی ک با همچین مردی ازدواج کردی 

بچه ام داری؟

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
خب دعوا سر چی بود ک ااقا اینقدر هوچی گری کنه یعنی خودبه خود از سر دلخوشییی اینکارو کرده از نقش خود ...

گفت بریم خونه بابام اینا گفتم نه بریم خونه عموم از عید تاحالا نرفتیم خیلی وقته داره میگذره. همین.

یهو دیوونه شد سر این حرفم

نهههههههههههههههه😱😱😱😱 خوبه بعدیا قبول میکنن  من نمیگم هرکی طلاق میگیره مشکل داره من میگم ...

گلم هیچ وقت نگفت شوهرم بد یا خوبه هیچی نمی گفت ما هم هیچی نمی پرسیدیم 

ولی همیشه میگفت متاسفانه نتونستیم کنار بیاییم 

با اینکه باهمه شون دوست بود 

ولی میگفت زیر یک سقف زندگی کردن خیلی سخته 

و الانم با یه پسر خیلی خوب ازدواج کرده 

واقعا مهم نیست به نظرم مهم اینه هم دل تو پیدا کنی درسته من کار دختر دایی رو هم تایید نمیکنم ولی طلاق عیب نیست 

الان بهترین زندگی داره 

2706