2737
2734

خانما من 5 ساله ازدواج کردم. رابطه ام به خانواده همسرم همیشه با احترام و همراهی بوده. هیچ وقت خیلی صمیمی نشدم ولی هر کاری از دستم برمیومده کردم. خیلی اوققات از خواهرشوهرام بیشتر کمک کردم و همراهی کرد. 

حالا دیشب خواهرای همسرم خونه ما مهمون بودند. مادرشوهرم هم یه وسیله ی برقی شون خراب شده و رفته تعمیر. دیشب به خاهرشوهرم گفته بودن که اون وسیله رو امانت بگیر از تارا(من) و بیار خونه ما. (یعنی به خودم نگفتن) من یکم دلخور شدم ولی اهمیت ندادم و فرستادم رفت.

امروز زنگ زدن به همسرم که اره ما فردا مهمون داریم و من و خواهرت هم حال نداریم و خوب نیستیم. فردا تارا میاد کمک؟ منم گفتم فردا تا غروب دانشگاهم. می تونستم بپیچونم ولی واقعا زورم گرفت. که چرا به خودم نمیگی؟ مگه من تا حالا دریغ کردم. یا چرا وقتی حال نداری مهمونی رو تاریخشو عوض کن.  خلاصه که خیلیییی سوختم ولی روم هم نمیشه چیزی بگم.   

در انتظار مادر شدن🥲

یه کوچولو حساس شدی برا کمکم خیلی راحت بگو نمیتونم بیام کار دارم خودم 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هیچ وقت معنی اینکارو درک نکردم مادرشوهرمنم اگر کارداشته باشه یا دعوت جایی باشیم ب شوهرم میگه ک ب من بگه ب خودم مستقیم نمیگه😐😐

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2740
پیش شوهرت میزاره تو عمل انجام شده نمیشه رد کنی

اخه تلفنیم باشه ب شوهرم میگه ب من بگه بدم میاد از اینکار منم ب شوهرم میگم بهش بگه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
خب خودشون خجالت میکشن بگن  اتفاقا خوبه ک مستقیم نگن روشون باز نشه

ن اخه برای کمک ک نه مثلا میگ ب زنت بگو فردا بیاین اینجا مهمونی یا مثلا ب زنت بگو اگ میاد بریم عادت فلانی اینجور کارا

اصلا اینایی که میگن حساس شدید رو درک نمیکنم

زنگ زدن همسرتون !!!!!!! من بودم دمان از روزگارشون در می اوردم

کی میگه عروس وظیفه داره به مادر شوهر کمک کنه لطف اضافه میکنید شما رو جای کلفت و کنیز حساب میارن حتی نمیکنن به خودتون زنگ بزنن 

این تماس یعنی شوهر شما بهتون دستور بده برید خونه مادرش کلفتی مثل شرکتا که وقتی میخوان کارمند پایین دست کاری انجام بده میرن سراغ رئیسش

بابا خانم ها من حتی معدرشوهرم زنگ بزنه به پسرش خودشو دعوت کنه ناراحت میشم من خانم خونه هستم من باید تدارک ببینم مثل این میمونه ما زنگ بزنیم پدرشوهرم بگیم ما میام خونتون

2706