2737
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست
شخصیت فقط واسه تو نیست همه واسه خودشون شخصیت دارن این تویی که راحت به همه توهین میکنی حتی شوهرتم میزنی پس شوهرت بره ازت طلاق بگیره...

كسي به شما توهين نكرد خواهشن جو الكي نده 

شخصیت فقط واسه تو نیست همه واسه خودشون شخصیت دارن این تویی که راحت به همه توهین میکنی حتی شوهرتم میزنی پس شوهرت بره ازت طلاق بگیره...

به خودم ربط داره كه با شوهرم چيكار مينكم از شما كمك نخواستم كه راه حل ميدي 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم شما استثنا نیستی بعضی ها بخاطر نداشتن تجربه هایی ک شاید بهترین لحظات زندگی ما بوده بخاطر نداشتن اون عاشقانه هایی ک توذهنشون هم نمیگنجه ازدواج های با عشق قبلی رو محکوم به خیانت میدونن

اتفاقا همیشه پشیمونم ک چرا دوس پسر نداشتم.چرا عاشق نشدم...بهترین روزها ازدستم رفت و دیگه برنمیگرده..

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

2728
2740
تازه با كسي كه دوست بودم خيلي برام مايه ميذاشت ولي چي شد؟! هيچي آخرش با يكي ديگه ازدواج كردم

باز آدم با یادش خوشه.نمیدونم..ولی خیلی دوس داشتم داشته باشم.اصلا مجردیم خیلی خنگ بودم...

نهرعزيزم خوش نيست اتفاقا همش در حال مقايسه ايي

نمیدونم بخدا.اگ شوهرم خوب بود اصلا بهش فک نمیکردم...چون خوب نیس همش تو فکرمه ک کاش با یکی بودم...نمیدونم

نمیدونم بخدا.اگ شوهرم خوب بود اصلا بهش فک نمیکردم...چون خوب نیس همش تو فکرمه ک کاش با یکی بودم...نمیدونم

ايشالا خلاص ميشيو با بچت اون زندگي كه ميخوايو تجربه ميكني سخته ولي ميشه 

من این مدت به خیلی از خانوما تند و صریح گفتم که باید راهشونو عوض نه واسه این حرفایی که الان اینجا خوندم که حسودیم بشه عقده ای باشم و یا چه و چه واقعا دلم میسوزه و شدیدا عصبی میشم وقتی میبینم یه زن جوان که حتما زیباییهای خودش رو هم داره زندگیشو میذاره پای یه مرد لا قید که برای زنش و زندگیش ارزشی قائل نیست تا جوون هستین و انرژی و انگیزه دارین میتونین مسیر زندگیتونو عوض کنید و ازش لذت ببرید وگرنه سالهای بعد افسوس میخورید و حسرت روزهای از دست رفته داغونتون میکنه اگر ما زنها برای خودمون ارزش قائل باشیم و با خیلی رفتارها و کارهای نادرست مردها کنار نیایم اوضاع هم اینطوری نمیشه که انقدر بهمون ظلم بشه اینو بدونید که خودتون تو دنیا باید از هر کسی براتون مهمتر باشه چون خودتون تنها کسی هستید که قراره تا آخر عمر باهاش زندگی کنید حتی بچتون هم میره و شما می مونید و یه دنیا حسرت اینا رو میگم چون واقعا دیوونه میشم وقتی میبینم به خودتون اهمیت نمیدید وگرنه من که پدر کشتگی ندارم باهاتون و اینو بدونید هر زنی دوس داره زنهای دیگه خوشبخت باشن و اگر آدم کوته فکری باشه حتی میگه هرچی زن بیوه کمتر باشه مرد من هم کمتر ممکنه خطا کنه اما باید دیدمون رو باز کنیم پشت هم باشیم ما همجنسیم باید هوای همو داشته باشیم خواهر من عزیز من به خودت بها بده 

ايشالا خلاص ميشيو با بچت اون زندگي كه ميخوايو تجربه ميكني سخته ولي ميشه

آره همه تلاشمو میکنم.ممنونم عزیزم.یه سوال میشه بپرسم؟شوهرم عقدناممو مخفی کرده.اگ ب همون محضری ک عقد کردم برم بگم عقدناممو گم کردم بهم میدن؟

2706