2733
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست
ببین عزیزم اگه با شوهر من بد حرف بزنی اونمدباهات بد حرف میزنه...به خاطر همین من تصمیم گرفته بودم که باهاش منطقی صحبت کنم ولی نمیدونستم چی بگم اومدم اینجا از بقیه نظر بخوام که چی بگم ...همه گفتن چرا میخوای حرف بزنی باید دعوا کنی باید بزنی باید طلاق بگیری باید بری

! قلقشو به دست بیار ! ولی من تو تاپیکای دیگه هم گفتم مردا از طلاق نمیترسن! فقط باعث میشه مال و اموالشونو سفت تر بچسبن و احتمالا به اسم ننه باباشون کنن

دخترم تمام زندگی من
عزیزم ایشالا خوشبخت بشی و  عشقتون پایدارپس اگر عصبی هست شماهم بیشتر هواشو داشته باش

مرسی عزیزم...من حرفم اینه که اول بقیه بزارن استارتر همه ی حرفشو بزنه بقیه هم همه ی جوانبو در نظر بگیرن بعد نظر بدن 

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسیکه میاداینجا داستان یاقسمتی ازدعوا ومسائل زندگیشومینویسه هیچوقت همه چیوباجزئیات نمیگه. ....زندگی وجزئیات زندگی هرکس مثل اثرانگشته وواقعا نمیشه ینسخه کلی درموردهمش تجویزکرد. ......بعضی زندگیا فقط بامدارا داره میگذره که شایدبرای خیلی ازما عجیبه ولی برای خیلیاخوشاینده. ....

تواینجورتاپیکااگه خواستین نظربدین یاراهنمایی بکنین خییییییلی باید مواظب باشین چیزی نگین تازه بدتربشه. .....

شب برفی جان آدما باهم فرق میکنن همه مثل منوشمافکرنمیکنن. ......شماحرفتوزدی کسی دیگه مخالفت کرده بایدهمونجاجوابشومیدادی وتمام میکردی. ....مهم نیس.....دنیاست واین تفاوتها

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
! قلقشو به دست بیار ! ولی من تو تاپیکای دیگه هم گفتم مردا از طلاق نمیترسن! فقط باعث میشه مال و اموالشونو سفت تر بچسبن و احتمالا به اسم ننه باباشون کنن

دارم بدست میارم مثلا اومدم اینجا از تجربیات بقیه استفاده کنم...اگه ترکش نکردم به خاطر اینه که خیلی خیلی اخلاقش تغییر کرده فقط یکم مونده تا خوب خوب بشه الانم که خدارو شکر حاضر شد بره دکتر...قبلا دکتر گفته بود احتمال سکتش زیاده به همین دلیله که من سعی میکنم کوتاه بیام..میفهمی چی میگم؟؟اگه منم دعوا راه بندازم به نظر خودتوچی میشه؟؟؟بدتر نمیشه؟؟؟

2728
به هر حال ايشالا همه مشكلشون حل بشه فقط اينكه خدا به ما عقل داده پس همش نشينيم خدا برامون يه كاري كنه

بهتره بگی ایشلا خدا بهمه عقل داده!😊

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
اره هست متاسفانه. یکی از خانمهای فامیل ما تو حوزه درس میخونه . قشنگگ شستشوی مغزیش دادن. میکفت هر کی برای شوهرش زن اختیار کنه در بهشت با فاطمه زهرا محشور میشه🤤🤤

براش از خدا شفا طلب میکنم. :|

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
دارم بدست میارم مثلا اومدم اینجا از تجربیات بقیه استفاده کنم...اگه ترکش نکردم به خاطر اینه که خیلی خیلی اخلاقش تغییر کرده فقط یکم مونده تا خوب خوب بشه الانم که خدارو شکر حاضر شد بره دکتر...قبلا دکتر گفته بود احتمال سکتش زیاده به همین دلیله که من سعی میکنم کوتاه بیام..میفهمی چی میگم؟؟اگه منم دعوا راه بندازم به نظر خودتوچی میشه؟؟؟بدتر نمیشه؟؟؟

برات دعا كردم عزيزم

اميدوارم خوشبخت بشي  

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2740
اره واقعا منم احساس ميكنم بعضي تخيليه

این مورد اخر که خیلیم تخیلاتش رو بود جالبه استارتر هنوز هست و داره دفاعیه میده!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

من نه خيلي پولدارم كه بعضيا بگن پشتت گرمه نه خيلي خوشبختم ولي سعي ميكنم شخصيتمو نگه دارم و اجازه ندم كسي روم دست بلند كنه يا توهين كنه يا موارده ديگه الان دوباره كلي ميريزن سرم 

واقعا ايشالا خدا به همه عقل بده چون كلا نميفهم بعضيا چي ميگن من شايد شوهرمو زده باشم ولي اون اصلااااااااا

لابد بقیه بهتر از خودت خبر دارن دیگه....

من نه خيلي پولدارم كه بعضيا بگن پشتت گرمه نه خيلي خوشبختم ولي سعي ميكنم شخصيتمو نگه دارم و اجازه ندم كسي روم دست بلند كنه يا توهين كنه يا موارده ديگه الان دوباره كلي ميريزن سرم

شخصیت فقط واسه تو نیست همه واسه خودشون شخصیت دارن این تویی که راحت به همه توهین میکنی حتی شوهرتم میزنی پس شوهرت بره ازت طلاق بگیره... 

2706